Заблокували ПУМБ, а у відділенні кажуть, що не розблокують!

Instosha 2 жовтня 2023, 10:54
Я вирішив зайти в ПУМБ з іншого пристрою, в мене щось не вийшло, пробував декілька раз, після чого заходжу і бачу -777777777, написав на пошту сказали що потрібно ідти у відділенні, у відділенні мені нічим не допомогли, я ще раз написав на пошту і сказали також ідти у відділення (ПУМБ по пошті тільки це і відповідать може) у відділенні мені сказали, що я шахрай і шо потрібно подавати заявку до СБ, і погрожували тим що заблокують всі мої рахунки, я подав заявку до СБ, мені перетелефонували і сказали що СБ не відповіла і що карту не розблокують, на картці лежить немаленька сума, ПУМБ, я вам довіряв, а ви зараз ганяєте мене з підтримки у відділення і кажете що не розблокуєте? Якщо це так далі і продовжиться то я буду подавати до суду
ПУМБ
2 жовтня 2023, 11:55
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, що склалася. Для цього просимо надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН. Ми повернемося зі зворотнім зв'язком, щойно отримаємо результати розслідування.
Полезный комментарий
PUMB 6 жовтня 2023, 17:18
Вітаємо! Дякуємо за очікування!

Після детальної перевірки ми виявили, що Ваш рахунок був заблокований Департаментом безпеки нашого банку.

Для розблокування рахунку, просимо Вас звернутись до будь-якого відділення нашого банку аби провести ідентифікацію Ваших особистих даних

З переліком працюючих відділень Ви можете ознайомитись на нашому сайті за посиланням: https://about.pumb.ua/map

Сподіваємося, що в майбутньому Ви матимете лише позитивні враження від нашого співробітництва. Бажаємо Вам гарного дня!

Instosha
Instosha
2 жовтня 2023, 12:04
Написав у особисті
PUMB
PUMB
6 жовтня 2023, 17:18
Корисний коментар
Вітаємо! Дякуємо за очікування!

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Заблокували ПУМБ, а у відділенні кажуть, що не розблокують!