Забрали личные и требуют ещо

Orbis 28 вересня 2023, 20:13
Мне зачислили 5000гр (в историй карты транзакций и следов перевода не было) Я подумал может долг вернут и приложение висит по этому нет в историй пополнения. Перевел на другую карту Пумба на одном щете. На следущий день щет заблокировали. В службе поддержки говорят что был сбой и заселение ошибочно.И для разблокировки надо 2156.56 гр чтоб разблокировали. Личных средств было около 2000 + требуют 2156.56 для разблокировки. В банк пойти не могу Я в ВСУ …выводы делайте сами.Но мой моё мнение банк мошенники и мой совет не связывайтесь с ними… Желаю здравия.
ПУМБ
PUMB 28 вересня 2023, 20:22
Вітаємо!

В результаті технічного збою 27.09. на Ваш рахунок були помилково зараховані кошти. Після врегулювання проблеми, ми здійснили корегування у вигляді списання сум, які дорівнюють сумам помилкового зарахування. Залишок коштів на Вашому рахунку, при цьому, є коректним.

Такі операції не відображаються в Історії операції по рахунку в мобільному застосунку. Для того щоб переглянуту відображення помилково зарахованих та відповідно списаних коштів, необхідно у мобільному застосунку перейти до картки та натиснути «І», в меню обрати «Сформувати виписку» та обрати вересень 2023.

Суми помилкових зарахувань будуть відображені з призначенням платежу- andromeda's transaction

Суми списань будуть відображені з призначенням платежу — Корегув.помил.зарахув….(корегування помилкових зарахувань)

Просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення, щоб у нас була можливість перевірити деталі по рахунку. Перепрошуємо за дані незручності та сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу співпрацю з Вами у майбутньому. Бажаємо Вам гарного вечора!
Полезный комментарий
PUMB 29 вересня 2023, 13:36
Вітаємо! Бажаємо повідомити, що Ваші карткові рахунки та особистий кабінет ПУМБ Online розблоковані. Деталі повідомили Вам у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

LuckAD
LuckAD
28 вересня 2023, 20:51
У меня произошла точно такая же ситуация именно 27.09.23.
На мою карту было двойное зачисление и как потом я увидел в истории тоже была отображена только одна входящая транзакция.
Рассчитываясь на Новой Почте и магазинах я обнаруживаю что карта загнана в минусовой баланс.
И НЕЗАМЕДЛИТЕЛЬНО я звоню родственнику что бы мне срочно закинули денег на карту и вывели ее в плюсовой баланс! В итоге карта сразу вышла из минуса и баланс стал 28грн личных средств.

А сегодня добрым утром 28.09.23 в приложении ПУМБ на экране смартфона появляется непонятная абракадамбра (что-то там сумма в минус и ошибка)… и при попытке зайти в приложение меня поздравили что ваша учетная запись заблокирована.

Звонок в банк дал очень положительный результат и мне смогли только пробурчать что не знают причину и звоните завтра))

Это нормальная практика когда из-за своих косяков страдают клиенты?
Сколько дней и недель ждать решения?
28 вересня 2023, 20:54
Вітаємо! Перепрошуємо за дану ситуацію. Просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону для можливості перевірки інформації.
29 вересня 2023, 13:36
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Забрали личные и требуют ещо