Андрій Макаренко 19 вересня 2023, 16:32
Заблокували обліковий записів без пояснення причини. Служба підтримки пропонує звернутися у відділення. Я знаходжусь за кордоном. Запропонували написати листа на пошту. Написав перший лист 21.08. Відповіді немає. Написав вдруге через тиждень. Відповіді немає. Зателефонував до служби підтримки, єдине що порадили — залишити скаргу на те, що служба підтримки не відповідає. Прийняли скаргу, прислали мені листа, що повідомлять коли скарга буде розглянута. Пройшло 10 днів, ніяких змін. Пишу в телеграм в службу підтримки, так взагалі кажуть, що скарга не зафіксована. Хоча мені на пошту прислали номер звернення. Взагалі враження, що підтримка не працює, бо за місяць навіть не вдалося узнать причину блокування. Навіть не уявляю скільки часу треба витрати, щоб розблокувати акаунт і повернути свої кошти.
ПУМБ
PUMB 19 вересня 2023, 18:53
Вітаємо!

Нам шкода, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше і уже передали Ваш запит в роботу відповідному підрозділу нашого банку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 22 вересня 2023, 16:59
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення для збереження банківської таємниці.

19 вересня 2023, 17:43
Вряд ли вы за границей последний хрен без соли доедаете. Закончится война — приедете и заберете все свои деньги до копейки.
Если вам не нравится такой вариант — можете ехать сразу на Украину , посетить банк . Но вполне возможно, что это через ТЦК и назад могут и не пустить .
У вас есть право выбора
19 вересня 2023, 18:38
По перше- звідки вам знати про моє фінансове положення за кордоном. По друге - це не має ніякого відношення до проблеми, яка виникла з банком. Тож навіщо ваш коментар зовсім не зрозумів.
26 вересня 2023, 17:08
«звідки вам знати про моє фінансове положення за кордоном. «

Я знаю о финансовом положении своих знакомых , которые как и вы выехали за границу. Сейчас в Германии . Пособие у всех одинаковое. Жилье бесплатное от Германии.
Честно сказать — не бидуют. Так, что и вы бы постеснялись ныть . Ведь точно так же , не последний хрен без соли доедаете .

27 вересня 2023, 10:25
Не зовсім розумію ваші коментарі, які не мають відношення до теми. Приміть до уваги, що суди інших по положенню своїх друзів не зовсім розумно… І де ви помітили, що я ною? В мене є проблема з блокуванням карти і це не пов’язано ніяк з їжею хріна чи солі.
Strelok123
Strelok123
23 вересня 2023, 16:48
«можете ехать сразу на Украину», — В Украину)))
26 вересня 2023, 17:28
«„можете ехать сразу на Украину“, — В Украину)))»

Мне уже надоело говорить . На украинском «В Україну», на польском «NА Ukrainę», на русском «На Украину»

Я говорю на русском, поэтому пишу НА , это не есть ошибка. И , увы, мы живя на Украине, не имеем права устанавливать польское правописание и заставлять говорить на польском «V» а не «NА Ukrainę», а на русском устанавливать русское правописание и заставлять говорить «В «а не «НА» .

П. С. Поэтому прекращайте мне указывать как мне говорить. Я ГОВОРЮ ПРАВИЛЬНО! «НА «- ошибкой , в данном случае, не является

20 вересня 2023, 9:24
Мені шкода, що банк дозволяє собі блокувати акаунт без повідомлення причини блокування. І мені шкода, що банк дозволяє собі мати службу підтримки, яка ніяк протягом місяця не реагує на звернення клієнта і ніяк не виконує саме функції ,Підтримки"
22 вересня 2023, 10:32
Доброго дня. Минуло три дні і я так і не отримав відповідь про причину блокування моєї картки.
PUMB
PUMB
22 вересня 2023, 16:59
Корисний коментар
26 вересня 2023, 12:26
Банк надав пояснення чому заблокували картку (на це був потрібен аж місяць від мого звернення), але служба підтримки стверджує, що для вирішення проблеми треба звернутися до відділення, незважаючи на те, що я відразу повідомив що знаджусь за кордоном. При цьому відмовилися пояснити, чому саме не можна вирішити проблему дистанційно, відповідаючи по шаблону:Згідно з внутрішнім регламентом банку. Хоча точно знаю, що моєму знайомому блокування з такої самої причини було знято дистанційно після перевірки. Але то було в іншому банку

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Заблокували обліковий записів без пояснення причини.Служба підтримки ніяк не реагує на звернення