Приховують умови

Maslivbrid29 19 вересня 2023, 11:13
Звертався у відділення банку щоб оформити платіжну карту. Попросив повні умови, а у відповідь «У нас все безкоштовно», навіть смс.Я що кота в мішку беру? Не може банк працювати без комісії, бо буде в збитку.
ПУМБ
19 вересня 2023, 12:30
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про роботу нашого банку.

Звертаємо Вашу увагу, що наша дебетова картка «ВсеКАРТА» повністю безкоштовна при оформленні та обслуговуванні. Оформити її можливо без обов'язкового страхування. Зняття готівки безкомісійне у будь-якому банкоматі на території України.

Хочемо додати, що за допомогою нашого застосунку ПУМБ Online Ви зможете поповнити мобільний номер телефону, оплатити комунальні послуги та переказати кошти на картку іншого банку також без жодних комісій. Проте, маємо зауважити, що при переказі коштів за номером рахунку IBAN іншого банку стягується комісія 0,5% від суми переказу, мінімум 3 грн, максимум 500 грн. Плата за СМС-повідомлення чи користування особистим кабінетом ПУМБ Online не стягується.

Більш детально ознайомитись з умовами обслуговування пакету послуг «ВсеКАРТА» у гривні Ви можете за посиланням: https://apim.pumb.ua/api/assets/pumb/da32cc44-2047-4262-a5a6-10fcb46deb76

Ознайомитись з тарифами на обслуговування фізичних осіб Ви можете за посиланням: https://apim.pumb.ua/api/assets/pumb/f2033042-7ac0-47d3-926a-a1b5eb71cc63

Ми раді надавати нашим клієнтам найбільш комфортні умови для користування та постійно покращуємо наші послуги.

Сподіваємося, що Ваша думка про роботу нашого банку зміниться у кращу сторону та Ви будете повністю задоволені нашими послугами.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45