Обмеження виведення коштів за «підозрілі дії».

dbk 16 вересня 2023, 8:23
ПУМБ не перестає дивувати проблемами, що виникають при його використанні. Після того, як двічі відбувався подвійний платіж у додатку (тобто коли ви відправляєте, наприклад 1000грн, а в реальності відбувається 2 платежі по 1000) і підтримка не може тобі при цьому нічим допомогти і радить звертатися до банку отримувача, здавалося, що мене вже нічим не здивуєш. Але ні, я помилявся.
Знаходжусь за кордоном. При спробі зробити платіж застосунок почав видавати помилку, щось на кшталт «Щось пішло не так». Після кількох спроб входу-виходу, перезавантаження телефону та оновлення програми, з’ясувалося, що моя дружина у своєму акаунті теж не може зробити платіж. Звернувся в підтримку. Там, як завжди в ПУМБ, ніхто нічого не знає, але припустили, що зарахування на мою карту хоч і є на балансі, але ще не зараховані і запропонували спробувати пізніше. Після моїх уточнень про те, що це триває вже більше години і що дружина має такі ж проблеми в акаунті, пообіцяли направити запит до технічного відділу. ОК, чекаємо ще кілька годин, пробуємо знову і результат той самий. Знову пишу на підтримку і мене «тішать» тим, що рахунок обмежений у діях на 30 днів. За рахунком дружини ті самі обмеження, але навіть термінів жодних не назвали. Скористатися карткою можна лише у торгових мережах та інтернет-магазинах в Україні та допомогти теж нічим не можуть, радять чекати. При цьому нікого не хвилює, що на рахунку зависла суттєва для мене сума.
ПУМБ
PUMB 16 вересня 2023, 10:10
Вітаємо!

Нам прикро, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше, тому вже передали Ваше звернення в роботу відповідального підрозділу. Після проведення перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.

dbk
dbk
27 вересня 2023, 11:35
Минуло майже 2 тижні і нічого не змінилося, ніхто навіть не поворушився для вирішення питання.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Обмеження виведення коштів за «підозрілі дії».