Некоректна робота банку

dp190797lsv 14 вересня 2023, 7:01
На мій номер телефону безкінечно йдуть звірки від цього банку з приводу боргів іншого клієнта. З тим клієнтом я ніяк не повʼязаний і його не знаю. Зводять вже років 7. 100500 разів казали «ой вибачте ми зафіксували що номер ваш і більше вам НІКОЛИ дзвінки не будуть надходити» але чомусь дзвінки йдуть і далі. Якщо ви навіть цю елементарну дію не можете зробити то навіщо ви взагалі існуєте на банківському ринку України? Ніколи не був і ніколи не стану вашим клієнтом.
Клієнт по якому телефонують: Штепа Наталія
Телефон 095*****83
Надіюсь ця скарга вплине на вас і ви «технологічний» банк візьмете і руцями видалите мій номер
ПУМБ
14 вересня 2023, 9:56
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас склалося таке враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо детально розібратися в ситуації, для цього просимо надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону. Аби ми могли зафіксували Ваш запит та видалити Ваш номер з нашої бази. Після виконання робіт ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 18 вересня 2023, 9:27
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас необхідної інформації. Просимо надіслати її у приватні повідомлення для проведення перевірки.

natashaGra
natashaGra
15 вересня 2023, 13:54
Уже понятно по ответу,что жалоба на банк не повлияла.
PUMB
PUMB