Побажання + Скарга

Petman 8 вересня 2023, 21:21
Відділення за адресою: Львів, вул. Мирослава Скорика, 17
Суть проблеми, якщо коротко: 07.09.2023р. я звернувся в одне із відділення банку ПУМБ, щоб відкрити там кредитну картку «Все можу онлайн», з кредитним лімітом до 30 тис грн (для початку вибрав такий ліміт собі), на сайті банку вказано що до 30 тис грн. відкривають кредитну лінію без проблем (не потрібно довідок про доходи і ТД… Ну і відмовили без вагомої на це причини в відкритті кредитної картки, хоча я вказав їм свій дохід до 15 тис грн плюс в мене рахунки в інших банках є(який в рази перевищує їхній кредитний ліміт), але це не суть…Я спитав оператора який відкривав кредитну картку причину відмови в оформленні на що відповіли що в мене борги якісь видумані ними, низький кредитний рейтинг і все в цьому руслі, просто не захотіли чи ще щось, це явно якась не компетентність працівників цього відділення, оператор ще казала банк має право відмовити в обслуговуванні без причини, на цю репліку я відповів ну скажіть хоч одну причину щоб не відкривати кредитну картку мені, відповідь оператора це банківська таємниця і повторяла мені це ще раза два на мої питання про причини відмови, такого я ще ніде не бачив в інших банках без проблем мені відкривали кредитні картки з лімітами 50−75к, а тут відмовили в 30к (мінімальна сума по кредитній картці «все можу»), плюс ще питали моб.номер керуючого компанії де я працюю, це взагалі то приватний номер людини який розголошувати я не маю права стороннім особам, одним словом задавали питання не по темі плюс так і не видали мені кредиту, напевне треба було просити 500 гривень кредитного ліміту, і сказали аж через місяць звернутися повторно, я все розумію банки страхуються і так далі, але хоча б причину називайте в відмові відкритті кредитної картки, а не просто типу фраз: це банківська таємниця, ми вправі вам її не говорити, або яка мінімальна сума кредитного ліміту у вас по картці могли б повідомити у відділенні на місці
ПУМБ
PUMB 9 вересня 2023, 9:27
Вітаємо!

Нам шкода, що даний випадок залишив у Вас негативні враження. Остаточне рішення про схвалення кредитного ліміту приймає комп'ютерний алгоритм після автоматичного аналізу Ваших даних, поданих у заяві. На рішення впливає багато факторів. Інформація про причини відмови складає банківську таємницю та не розголошується. У разі відмови клієнт може подати наступну заявку на кредитування через 30 календарних днів.

SergeyNina
SergeyNina
8 вересня 2023, 21:40
Если куча кредитных карт в разных банках сейчас получишь отказ на новую или кредитный лимит до 5к. Да, пумб проверяет где вы работаете при выдаче кредита
8 вересня 2023, 22:07
ПУМБ — серьезный банк , и потому таким рискованным клиентам как вы , может ограничить или и не дать кредитный лимит .

Судите сами

«в інших банках без проблем мені відкривали кредитні картки з лімітами 50−75к, „

То есть, с ваших же слов, у вас полно открытых кредитных лимитов в 50−75 тысяч других банках и это значит, что вы в любой момент можете влезть в кредиты на эти сотни тысяч. То есть существует риск , что вы не сможете обслуживать такие огромные долги при таком относительном небольшом доходе .

Для банка — такой клиент рисковый

„плюс ще питали моб.номер керуючого компанії де я працюю, це взагалі то приватний номер людини який розголошувати я не маю права стороннім особам, одним словом задавали питання не по темі“,

Это вообще дичь дичайшая . Банк ОБЯЗАН задавать вопросы клиенту при выдаче кредитной линии. И вопрос телефона работодателя — это нормальный вопрос . На моей памяти у меня практически в любом банке спрашивали номер организации где я работал. Если работаете не в организации и не на предприятии — то спрашивают личный телефон работодателя или руководителя.
И банк еще много вопросов ОБЯЗАН задать , которые могут вам не понравиться

“ все розумію банки страхуються і так далі, але хоча б причину називайте в відмові відкритті кредитної картки,»

Ну банки НЕ ОБЯЗАНЫ отчитываться почему не дают кредитный лимит. . А ГЛАВНОЕ — ну сами подумайте , что вам ответит банк ? «Дорогой клиент, извините , но вы высокорисковый клиент и соответственно не нашего поля ягода «?
8 вересня 2023, 23:43
Зрозуміло, треба просити кредитний ліміт в 500 грн, з таким лімітом я все зможу, жаль що повторну заявку можна подати аж через місяць(так сказали), ну а на рахунок кред карток в інших банках ну так є 5 карт боргів нема по них
9 вересня 2023, 7:30
« ну, а на рахунок кред карток в інших банках ну так є 5 карт боргів нема по них»

Вы так и не поняли сути вопроса. Вопрос не в том есть у вас долги по кредитным картам в других банках или нет , вопрос в том, — в состоянии ли вы обслуживать максимальную сумму кредитного лимита по всем своим банкам
И банк понимает, что если предположить , что вы воспользуетесь всей суммой этого лимита , то вам что бы даже просто обслуживать эти взятые кредитные линии в 300−350 тысяч , вам УЖЕ надо будет платить 15−25 тысяч в месяц . А это УЖЕ больше вашего месячного заработка в 15 тысяч (вы сами озвучили эту сумму).

Нормальный банк, перед тем как давать кредитный лимит, должен понимать — а сможете ли вы обслуживать максимальную сумму кредитных лимитов, что у вас есть.

В вашем случае ответ отрицательный . Вам или доход месячный надо иметь, тысяч 30, или же у банка есть другой выход - дать вам кредитный лимит «0»

«треба просити кредитний ліміт в 500 грн»

В вашем случае и 500 гривен кредитного лимита — это много. Вы УЖЕ для банка несостоятельный клиент, который не сможет обслуживать свою максимальную сумму кредитного лимита в других банках . Банк остережется еще и свой кредитный лимит добавлять
9 вересня 2023, 9:57
Счета в других банках депозити, овдп, по их правилам пусть будет так, считаеться как доход или надо ежемесячний доход токо по зарплате? не був їх клієнтом просто, може знає хто? попробую ще раз подати заявку через місяць впринципі все одно відмовлять чи ні, чисто спортивний інтерес
9 вересня 2023, 11:23
«надо ежемесячний доход токо по зарплате?»

Это их основной показатель по которому они задают вопрос . Это я вам из своего личного опыта подскажу. Про депозиты , ОВГЗ — вопросы ни мне ни моим знакомым у кого карты ПУМБ , не задавали.
OkeyDoki
OkeyDoki
22 вересня 2023, 14:57
Если при оформления кредита нету пункта доп доходов. То для установки и оценки кред лимита оценивается как основной доход это зарплата. И лимиты в других банках

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ