Некомптентність працівників підтримки банку

Sergey Kivirenko 30 серпня 2023, 15:16
з 24.08 я не можу проводити ніяких операцій по моїй картці, ні розплачуватися в магазині, ні переводити кошти. Я звернувся у підтримку в телеграммі і мені сказали що картка в мене активна, але вони написали що запит зафіксовано і вони надуть відповідь по моїй ситуації через добу. На гарячій лінії такак ж історія. Звісно ж через добу мені ніхто не надав відповідь і ніхто не звязувався. Через 5 днів я написав у чат підтримку і на гарячу лінію, і все понової, типу моя картка активна. Про мій попердній запит вони нічого не знають. Знову зробили запит. Сьогодні 30.08 все заново по тому ж сценарію. День сурка)
В мене на моїй картці більш ніж 28000 грн, і користуватися я ними не маю можливості. Чому так-ніхто мені не може відповісти
ПУМБ
PUMB 30 серпня 2023, 15:57
Вітаємо!

Нам шкода, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше і уже передали Ваш запит в роботу відповідному підрозділу нашого банку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 4 вересня 2023, 16:38
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.

4 вересня 2023, 16:38
Корисний коментар
9 вересня 2023, 10:42
Брехлива відповідь від банку:

Кому: Sergeykiv74
Добрий день, Сергію! Дякуємо, що зачекали!

Ми провели перевірку консультацій наших фахівців на гарячій лінії та у чат-боті та дізналися, що консультації були коректні, на Ваші запитання були надані чіткі відповіді.

Хочемо зауважити, що на даний момент на Ваші рахунки накладені обмеження щодо користування коштами, у зв’язку з підозрілими активностями на рахунках. Поки що Вам доступні лише покупки у торговельно-сервісній мережі та інтернет-магазині. На жаль, орієнтовні терміни та деталі щодо обмежень відсутні, проте Вас буде обов’язково проінформовано як тільки будуть зняті дані обмеження.

Перепрошуємо за дані незручності та сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу співпрацю з Вами у майбутньому. Бажаємо Вам гарного дня!
9 вересня 2023, 10:44
Судячи з всього вони навіть нечитали мій відгук. Насправді мені не доступні покупки у торговельно-сервісній мережі та інтернет-магазині. Мої гроші повністю заблоковані для всіх операцій. Нема більше сил терпіти цю брехню від банку. Я хочу закрити рахунок і перевсти мої кошти на рахунок в іншому банку
14 вересня 2023, 21:18
Вітаємо! Надали Вам роз’яснення даної ситуації у приватні повідомлення.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Некомптентність працівників підтримки банку