Мобільний додаток жахливий!!!

Во Лі 29 серпня 2023, 15:35
Я розчарована роботою банку Пумб. При відкритті зарплатної картки мені надали безкоштовно кредитну карту, яку я фактично не потребувала. Тепер при онлайн-оплаті в мобільному застосунку Пумб постійно вилазить ця кредитна карта. Відповідно оплати відбуваються з кредитної карти, хоча я її не обираю. Вже заблокувала кредитну карту, аби вона була неактивна. Проте кошти асе одно надсилаються з кредитної карти при спробах здійснити грошовий переказ онлайн. І кошти переводяться на мою зарплатну карту. І МОМЕНТ — коли я повертаю ці кошти з зарплатної карти назад на кредитну утворюється КОМІСІЯ.
ПУМБ
PUMB 29 серпня 2023, 17:28
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого застосунку ПУМБ Online. Ми бажаємо розібратися детальніше і написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей.

Хочемо звернути Вашу увагу, що відповідно до тарифів кредитної картки «ВсеМожу Online», при переказі коштів (кредитних чи власних) нараховується комісія за переказ 2,99% від суми переказу. Переглянути детальніше щодо «ВсеМожу Online» можна на нашому сайті https://www.pumb.ua/credit/can-all-online. Зауважимо, що переказ коштів у застосунку ПУМБ Online по номеру картки з «ВсеКарти» (дебетова картка) відбувається без комісії на картку будь-якого українського банку.

Після проведення перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 31 серпня 2023, 15:56
Вітаємо! Просимо переглянути приватні повідомлення для уточнення деталей.

29 серпня 2023, 15:38
Ну так закрийте цю карту. Про що відгук, про те що ви не ж дорослою людиною?
29 серпня 2023, 15:46
29 серпня 2023, 16:08
«Про те, що Вам немає чим зайнятися, як читати чужі коментарі, які націлені на покращення роботи банку. Це мій особистий відгук клієнта.»

Вы заблудились. Тут ПУБЛИЧНЫЙ раздел, созданный специально , что бы отзывы читали и комментировали.
Не хотите , что бы вас читали и комментировали — пишите в «личку» банку. Тут есть такая возможность
29 серпня 2023, 16:31
Я Вам не грубила, по-перше. А, по-друге, навчіться писати та йдіть собі лісом.
29 серпня 2023, 16:50
«Я Вам не грубила, по-перше. А, по-друге, навчіться писати та йдіть собі лісом.»

Вот именно сейчас как раз вы и грубите. Вам, по ходу, не только надо перестать быть инфантильной и взрослеть, но еще и научиться вести себя.
Ведете себя как хабалка на базаре, еще и рты другим пытаетесь закрыть
29 серпня 2023, 16:56
Ви мені робили зауваження стосовно коментаря до вашого відгуку — це не хамство?
Може ви на вулиці робите зауваження всім хто йде повз вас?
29 серпня 2023, 17:10
А ви всім пишете, що вони «не є дорослими людьми»? Моя відповідь — це стримана і адекватна реакція на Ваше хамство, за яке я розумію (судячи з того, як Ви активно коментуєте скарги і побажання всіх клієнтів банку), Вам платять гроші. Не трудіться сильно, я вирішу своє питання з банком сама.
29 серпня 2023, 15:48
До того ж, чому я маю витрачати свій час, щоб їхати до відділення і закривати цю картку (1); це абсолютно навʼязана мені послуга (2); я заблокувала картку і не активовувала її відповідно до інструкцій консультанта (3).
29 серпня 2023, 16:24
А хто за вас повинен це робити? Ви ж її сама відкрили. Закрити її можете тільки ви.
29 серпня 2023, 16:38
Я не відкривала її самостійно. Мені її вручили при відкритті зарплатної картки.
29 серпня 2023, 16:58
Ви її відкривали самостійно. Це ваша особиста картка до вашого особистого рахунку
30 серпня 2023, 0:37
Я її не відкривала самостійно. Мені її вручив працівник банку, коли я прийшла відкрити зарплатну картку
SergeyNina
SergeyNina
30 серпня 2023, 6:50
Не пиши в чем не разбираешься. Пожалуйста. Зарплатная карта «все карта» идёт в комплекте с картой «все можу». Обе карты активированы автоматически при выдаче. Закрыте карты кредитной только через отделене. По умолчанию вылазит кредитная карта вместо дебетовой. Автору отзыва нужно закрыть эту карту. Просьба к банку только одна — чтобы это можно было сделать в пумб онлайн без похода в отделене
29 серпня 2023, 16:34
Коли будете на місці Пумбу — тоді і поговоримо.
16101978
16101978
29 серпня 2023, 17:00
Потрібно закрити карту, та картковий рахунок. Тоді буде одна з/п карта.
29 серпня 2023, 17:13
Так, я вже читала на сайті банку, що потрібно їхати у відділення, аби закрити картку. Звісно так і зроблю. Хотілося б тільки, аби банк якось вдосконалив додаток і таких ситуацій не виникало. Оскільки в моїх колег, які відкривали зп картку в Пумбі така ж проблема. Вискакує відразу кредитна для оплати і це можна простежити тільки після того, як відбулась оплата. Дякую.
PUMB
PUMB
31 серпня 2023, 15:56
Корисний коментар
Вітаємо! Просимо переглянути приватні повідомлення для уточнення деталей.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Мобільний додаток жахливий!!!