Шестаков А С, банк ПУМБ, карта 5355 2800 1853 2323 шахрай!

westikanet 20 серпня 2023, 3:38
Отримує передоплату за послугу, після чого не надає послугу, а вказує що кошти не отримав намагаючись збільшити суму переказаної передоплати. Коли розуміє що більше грошей не буде — зникає, не відповідає на повідомлення, послугу не надає, гроші краде.
ПУМБ
20 серпня 2023, 12:52
Вітаємо!

Нам прикро, що Ви зіткнулися зі шахрайськими діями. Ми передали Ваше звернення на розгляд відповідального підрозділу. Просимо оперативно повідомити про це, зателефонувавши на Гарячу лінію банку. Це дозволить нам швидше вжити необхідних заходів та проконсультувати Вас щодо подальших дій.

Три літри
Три літри
20 серпня 2023, 8:03
Яким боком до цього банк? Тут пишуть відгуки про банк, а не про люлей у яких є рахунки в банку.
Lolik1837
Lolik1837
20 серпня 2023, 16:31
Достали уже эти сирые и убогие , которые с любыми проблемами лезут сюда с жалобами. Обратитесь еще в лигу сексуальных меньшинств

Автор, вы в отзыве банку оценку «один» банку поставили — это банк виноват, что вас обманули, что вы ему «единицу» поставили ?

И вы не хотите обратиться туда, куда надо обращаться в таких случаях — в полицию? Какого х… вы сюда приперлись ?
SergeyNina
SergeyNina
20 серпня 2023, 21:54
Автор отзыва, поставил бы банку хоть оценку пять. Банк же не виноват, да банку респект он хоть принимает заявления и он единственный кто может что-то сделать против мошенника когда полиция бездействует

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Шестаков А С, банк ПУМБ, карта 5355 2800 1853 2323 шахрай!