Ігнорування з посмішкою та обіцянками

Денис Дем\'янюк 9 серпня 2023, 20:37
Відділення за адресою: Київ, пр-т Оболонський, 22-В
Маю рахунок фіз особи в ПУМБі. З травня місяця мене почали кошмарити фінмоніторингами. Мій рахунок був більше днів заблокований, ніж доступний…В якийсь момент мені здалось, що ось саме цей фінмон був останнім і я зможу нормально жити з цим банком далі… Кожен місяць приходить нагадування в додатку «оплатіть комуналку, допоможіть країні під час війни…», я зразу платити — картки знову заблоковані, це була середина травня 2023 року. Підтримка каже, що знову я маю надати підтвердження доходів. Знову надаю, але в цей раз вони хотять дані з мого ФОПа, всі мої угоди та рахунки за певний період. Я їм надаю, проходить 2 тижні — нічого. Пишу — треба чекати. Через 4−5 тижнів лист з текстом «Доброго дня. Прийнято рішення щодо припинення ділових відносин. Ви зможете перерахувати кошти на інший банк. Очікуйте додаткової інформації.» Це було 4 червня. До цих пір ніякої інформації, відповідати на мої запити перестали. Офіційний лист, що був зареестрований 03.07 досі без відповіді. З середени травня я не маю доступу до своїх коштів, що порушує всі можливі норми та закони України. Якщо це буде без змін — з наступного тижню я починаю судитися. Але додаток — супер, дуже приклольний, вже місяць в мене на всіх картках — мінус мільярд.
ПУМБ
PUMB 9 серпня 2023, 20:51
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратися в ситуації детальніше та просимо надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН. Про результати перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 16 серпня 2023, 16:30
Вітаємо! Дякуємо, за очікування! Ми надали Вам зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.

SergeyNina
SergeyNina
9 серпня 2023, 23:57
Имхо, кто-то из сотрудников пумб вместо рассмотрения ваших документов просто сделал что сделал. Уточните у банка получил ли вообще он ваши документы . Если ничего не удастся сделать в том числе через отделене банка и ваши деньги так и не будут ни разблок ни перечислены в другой банк то суд
natashaGra
natashaGra
10 серпня 2023, 21:33
На этот банк штраф нбу наложил, деньги на штраф надо же откуда-то взять. Наверное решили со счетов клиентов, что само по себе ещё одно нарушение
PUMB
PUMB
16 серпня 2023, 16:30
Корисний коментар

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Ігнорування з посмішкою та обіцянками