закрыли счёт

mistermoser 12 липня 2023, 14:45
Я владелец частного дома, который пострадал в результате прилета ракеты. В самом доме живут родители. Я получил помощь от государства на счет в монобанке и начал переводить деньги отцу на карточку в пумбе для ремонта дома. Через некоторое время счёт отца в пумбе заблокировали из-за подозрительных операций по карте.

У меня не было возможности ходить в банк или банкомат для съёма налички, поэтому перечислял со своей карты на карточку ПУМБа отца. И он уже снимал деньги в банкомате частями. При этом все деньги, снимаемые с карточки можно отследить (если есть желание), что они законно получены от государства. А сотрудники банка ПУМБ расценили эти действия как подозрительные операции. И особо разбираться не хотят, заблокировали карточку на которой ещё оставались деньги. С таким беспределом я ещё не встречался!!! С таким отношением к клиентам они останутся ни с чем и ни с кем!!!
ПУМБ
PUMB 12 липня 2023, 16:38
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала негативне враження про роботу нашого банку.
Перш за все хочемо зазначити, що Банк керується правилами Договору комплексного банківського обслуговування, в якому зазначені умови та порядок надання банком послуг за продуктами банку.

Просимо власника рахунку зателефонувати на гарячу лінію нашого банку для отримання інформації про причини блокування рахунку та переліку документів для засвідчення доходу. При цьому, це можна зробити, написавши нам на електронну пошту info@fuib.com. Номери телефонів гарячої лінії:
+38 044 290 7 290

+38 096 290 7 290

+38 050 290 7 290

+38 093 290 7 290

12 липня 2023, 15:41
Як бачите, у нашій країні деякі люди спокійно купляють геліки та вілли у Іспанії без проблем, поки не втрутиться особисто президент, а банки займаються тим, що кошмарять звичайних людей нібито за підозрілі транзакції
12 липня 2023, 16:11
1.Банк зробив усе правильно:
Закон України № 2923-ІХ
Стаття 8. Компенсація за знищені об'єкти нерухомого майна надання грошових коштів шляхом їх перерахування на поточний рахунок отримувача компенсації із СПЕЦІАЛЬНИМ РЕЖИМОМ ВИКОРИСТАННЯ для фінансування будівництва.
Розумієш? СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕЖИМ для фінансування будівництва, який визначає НБУ. а не для переказів татку-мамці і друзям за гарні очка.
2.Вчи мову і матчастину.
12 липня 2023, 16:14
Это уже несущественные детали на что я отправлял деньги родителям! деньги чистые! а банк даже не потрудился объяснить! так что твоё мнение меня не волнует
12 липня 2023, 17:21
Бачу, ти- герой запоребриковий Ню-ню.
Lolik1837
Lolik1837
12 липня 2023, 17:32
Автор, вы действительно совершили ошибку перечисляя целевые деньги, которые, к тому же, еще и обналичивались. Естественно банку такие манипуляции показались подозрительными. Думаю проблема решится. ПУМБ, все таки, не дно типа Моно или Привата

«Бачу, ти- герой запоребриковий Ню-ню.»

А у нас пол Украины на русском говорят — вы пол страны тоже в «запоребриковские» запишите?
А вы знаете сколько наших бойцов ВСУ русскоязычные и говорят на русском? Вы их тоже в «запоребриковские» отнесете?

А вы не уху ели?
12 липня 2023, 19:51
А у нас пол Украины на русском говорят

Де це — «у нас»? Будемо переучувати, а диванних графоманів у стійло ставити.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
23 липня 2023, 9:50
Хочу напомнить что использование русского языка прописано в Конституции, по этому предлагаю выяснение отложить на лучшие времена. Тем более есть куда более крутая зрада от президента с запретом украинского в кинотеатрах. А вообще интересная статья. Банковскую карту передавать третьим лицам тоже запрещено, а владелец счёта не может лично находиться всегда. Или есть какой-то определенный список где нужно покупать материалы и услуги? Запрета рассчитываться наличными вроде как нет в стране. Но думаю, что если чеки предоставят, то должен быть порядок.
12 липня 2023, 18:56
Зараз в країні у багатьох складні часи, тому треба один одного підтримувати, а не добивати остаточно. Щоб отримати допомогу від держави, треба пройти всі круги пекла, а в наш час я вже мовчу. І той херой, що пише, що банк правильно зробив, мабуть не стикався з проблемою, коли твій будинок пошкоджується від прильоту, коли ти не розраховував зараз ще й на капітальний ремонт свого житла, тому що роботу із стабільним заробітком втратив із-за війни. Тому сидиш і чекаєш, коли держава перерахує обіцяне (цій родині ще пощастило, що влада з ними поділилася). І по вашому батькам треба чекати, коли власник житла зможе зняти готівку і почне ремонт? А в наш воєнний час людина може бути де завгодно і не по своїй волі. Ви за це не думали? А що стосується банка, то правил треба дотримуватися, бо буде гармидер. Але у кожних правил можуть бути винятки і можна підійти до кожної справи індивідуально і не кошмарити людей. Так банки краще будуть користуватися шаблонними договорами, які існували ще до війни і зі шрифтом, який читається тільки з лупою. І вважаю, що люди, котрі посилають вчити матчастини інших, зразу ж зачиняють очі на ці ж матчастини, коли вони їм заважають добитися якоїсь мети.
12 липня 2023, 20:03
Через сидунів і ждунів усі проблеми, але ви не переймайтеся, оскільки треба один одного підтримувати, а не добивати остаточно. Банк контролює ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ. Якщо цільові кошти просто переказуються, або переводяться у готівку, банк зобов’язаний заблокувати трансакцію.
Р.S.Дякую, що не побажали мені «прильотів», як це зазвичай чуєш від ждунів і перефарбованих.
SergeyNina
SergeyNina
12 липня 2023, 20:21
Я думаю все намного проще. У отца месячный лимит на общую сумму переводов на его карту. Он был превышен и сработала блокировка. Ну и скидывание денег на карту и последующий обнал свыше 20−30к в месяц это тоже блокировка скорее всего. Просто объясните все банку как есть и все будет нормально я думаю.
12 липня 2023, 20:43
Интересно, Fordex читать вообще умеет? написано же, деньги пришли на монобанк! и если я расходую их как-то не так, то пусть монобанк мне и предъявляет претензии! но нет же… заблокировал счёт пумб. откуда пумб знает, что это за деньги? Fordex ответит?
13 липня 2023, 15:26
Шта, майо мнєніє уже тєбя валнуйєт? Ладна. нє благадарі. Наявний фальшпозитив системи фінмоніторингу ПУМБ. Може й інша причина, але ти вказав недостатньо даних. Подзвони у банк, там же ж пропонували
12 липня 2023, 20:46
Кроме того никаких дополнительных счетов не открывалось. деньги были переведены на личный счёт, который у меня уже 5 лет
12 липня 2023, 21:25
Штатним працівникам банку на цьому сайті не треба щось вичитувати по суті питання, у них інша задача і свої методички аби вибілити банк, тому таким екземплярам не треба нічого і доказувати, такі нічого все рівно не рішають. Напевно вже комусь цей несидун, неждун і неперефарбований не раз розповідав про ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, що зазвичай чує про побажання, якщо з нетерпінням чекає їх в наступній раз.
13 липня 2023, 15:16
Результат…
отец ходил сегодня в банк, попытался что-то объяснить, но банк не реагировал. сказали, что не хотят больше иметь такого клиента. оставшиеся деньги перевели ему на приват.
я тоже пытался через поддержку онлайн объяснить, но говорить со мной не захотели. сказали, что всё будет рассказано владельцу счета, т. е. моему отцу и только в отделении.
13 липня 2023, 15:18
Получается я даже не могу финансово помогать родителям? в любой момент могут заблокировать? мне кажется, если у банка есть претензии по поводу денег, то пусть обращаются в налоговую. а банк это не должно волновать. уроды
Jokets
Jokets
21 липня 2023, 8:25
Когда кажется креститься нужно, банк полностью уполномочен задавать вопросы касаемо того от куда, куда , зачем деньги получены. Вы можете помогать родным, но с ваших средств, а не деньги которые ВАМ выплатили на ремонт отправлять кому захотите
14 липня 2023, 10:51
Тощо ці диванні іксперти з фінмоніторингу сидять у безпечних теплих халупах та звинувачують своїх же у зраді, це типова поведінка паразитів, моя хата краю нічого не знаю. Радійте що вам в хату не прилетів мопед або не знесли секцію дома с-300, тоді побігаєте клянчити гроші на ремонт або на пошук халупи довги місяці та гра в футбол в держустановах
14 липня 2023, 13:20
Мало того, ці ї_бучі диванні ех_сперди ушиваються на різноманітних форумах і соцпердежах та коментують зі знанням справи усе підряд: від доміно і фінмоніторингу до перебігу подій на кордонах Римської імперії у 1 ст. до н.е.
Більше того, 90% коментів та відгуків щодо банків писані діючими та колишніми працівниками банків тільки для того, щоб помірятися, у кого прутеньок менше.
15 липня 2023, 9:41
Їх просто жаба давить, що вони відсиділи десяткі років на заводі або в банку за копійки, а хтось може більше них заробляти вбілу, для них це куркулі, свої на своїх же
OkeyDoki
OkeyDoki
18 липня 2023, 22:31
Нетипичные обороты по карте. Блокировка счета сразу же.

Если по карте отца в месяц было не больше 15−20 к, а тут в месяц заходит 100 150 к получаешь блокировку и вопросы.

Надо думать когда на карту кидаешь деньги, а на ней оборот в месяц был маленький…

И на будущее надо не переводом, а платежом проводит где можно указать цель перевода.

Учи мат часть…

Курс валют в ПУМБ