Банк дурить клієнтів і паскудне обслуг

para53 7 липня 2023, 15:59
Поповнити картку через термінал у відділенні є проблеми. оскільки купюри номіналом 500 грн. і вище термінал не бере, працівники пояснили, що бояться фальшивок. Поповнив картку через терміінал EasyPay, фінвнсова компанія надала квитанцію і в телефоному режимі підтвердила, що гроші перевела банку. А банк стверджує, щр гроші йому не надходили. Відношення до клієнтів на кол-центрі формальне, лиш би відшити клієнта, можна сказати хамське.Своїх терміналів, крім відділень, у них не має, а поповнення з інших платіжних терміналів наглим способом ускладнють і обмежують менше 5000 грн в сутки.
ПУМБ
7 липня 2023, 18:54
Вітаємо!

В грошовому обігу України з’явились банкноти номіналом 500 та 1000 грн, які були пошкоджені під час надзвичайного режиму. Банкноти були пошкоджені за допомогою дрелі. Через це, службою безпеки банку було прийнято рішення обмежити кількість купюр до 1 шт. для поповнення за одну транзакцію.

Якщо карту Ви поповнюєте в терміналі не нашого банку, то в такому випадку, зарахування коштів може відбуватися до 3-х робочих днів.

Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з неприйнятним обслуговуванням нашого фахівця, ми обов’язково розберемося в ситуації та надамо зворотній зв’язок.
Полезный комментарий
PUMB 14 липня 2023, 10:18
Вітаємо, Олексію!

Ми перевірили телефонну розмову з нашим фахівцем гарячої лінії та дізналися, що розмова зі сторони нашого оператора була коректна, на Ваші запитання були надані чіткі відповіді.

Ми додатково перевірили рух коштів по Вашій картці. Бачимо, що поповнення з терміналу EasyPay було успішно зараховане на Ваш рахунок 07.07.2023р о 16:52. Для підтвердження вище сказаного, ми надіслали Вам виписку по рахунку за 07.07.2023р на Вашу електронну пошту. Загалом, при поповненні карток через термінали інших банків зарахування коштів може відбуватися до 3-х робочих днів.

Також хочемо додати, що ми приймаємо всі банкноти, які відповідають вимогам НБУ, незалежно від номіналу. Після авторизації в терміналі, нашим клієнтам доступне поповнення без обмежень. Періодично всі наші термінали за регламентом проходять технічні роботи, під час яких існують певні обмеження. Під час технічних робіт радимо звертатися до кас банку та виконувати необхідні фінансові операції у касах.

Перепрошуємо за дані незручності та сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу співпрацю з Вами у майбутньому. Бажаємо Вам гарного дня!

7 липня 2023, 20:48
Если карта при вас и на терминале есть nfc считыватель то максимальная сумма пополнения 29 к гривен. Деньги приходят на карту обычно мгновенно. Если нет карты нет максимальная сумма пополнения 5000 гривен и деньги могут идти три дня. Если вы в отделении то через кассу можно пополнить.
7 липня 2023, 20:50
Только пополняя свою карту будьте внимательны и не пополняйте её на 30−50к гривен за один раз иначе столкнетесь с финмониторингом который работает неспешно
AAAA2000
AAAA2000
7 липня 2023, 23:14
Через це, службою безпеки банку було прийнято рішення обмежити кількість купюр до 1 шт. для поповнення за одну транзакцію ========= А ПУМБу закони не писані? В НБУ скаргу на самоуправство. 500 і 1000 грн. Законні! засоби платежу! І Жоден банк не має права обмежувати обігу Законних засобів платежу. А можна написати що недослужба банку — ***, чи ця констатація факту буде сприйматися як законна образа? Валянки.
10 липня 2023, 17:02
Покличте Лоліка, він все розпедалить, бо приводить цей банк всім у приклад як щось неймовірне =)
11 липня 2023, 19:17
Добрий вечір! На жаль, ми так і не отримали від Вас інформації з деталями. Просимо перевірити приватні повідомлення та надати відповідь.
14 липня 2023, 10:18
Корисний коментар
Вітаємо, Олексію!

14 липня 2023, 11:02
Шановні представники банку, а з якого переляку ви озвучіли публічно імʼя клієнта?
Я не бачу у відгуку або в нікнеймі його імені, він не назвався.
Звічно, це не порушення закону про персональні дані, але жесть як не етично.
14 липня 2023, 12:05
Вітаємо! Ім'я клієнта відображене у профілі на сайті.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк дурить клієнтів і паскудне обслуг