Як ПУМБ відсотки за переказ ВЛАСНИХ коштів нараховує!

AAAA2000 5 липня 2023, 15:37
Відділення за адресою: Одеса, вул. Генуезька, 3-Б, прим. 4
Закриття місяця. Погашення кредитки.
Переказ з карти ПУМБ на картку ПУМБ кредитка власних коштів.
Закриття на 30.06 достроково!!!
Залишок «зверху» лишився дебетовий.
На 01.07 вирішив закрити достроково оплату частинами (невеличкий платіж до 24.07!). Погашення тільки з червоної(дебетки). Перерахував дебетовий залишок на свою червону (дебетку). Нарахували відсоток як за користування кредитними!!!)))
Бо типу — довго кошти йдуть по системі.
По факту — це клієнта має турбувати? Якщо залишок закрито/перераховано по карті ДОСТРОКОВО!
Відображення у застосунку — позитивний баланс!
ПУМБ
PUMB 5 липня 2023, 16:10
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися у ситуації та просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення. Після отримання результатів нашої перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 8 липня 2023, 9:49
Вітаємо, Олександре! Дякуємо, що зачекали! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

5 липня 2023, 19:52
У вас є і звернення і скарга. Номер 1248282855 Розбирайтеся.
natashaGra
natashaGra
6 липня 2023, 12:05
А они вообще хоть кому-то отвечают после того как данные берут? Что-то нигде ответов банка нет, только данные просят
6 липня 2023, 16:16
Вітаємо!

Задля збереження банківської таємниці, ми надаємо зворотній зв’язок у приватних повідомленнях.
8 липня 2023, 9:49
Корисний коментар
9 липня 2023, 1:01
То якого кия, через технічну помилку Банку я маю сплачувати відсотки? Наразі я погашаю кредитку і закриваю не тільки кредитку, але і дебетову і валютні рахунки. Технічні помилки коштуватимуть Банку мінус пару давніх та надійних клієнтів. Репутація. Її так важко заробити і легко втратити. Номер скарги Кредитні кошти погашено ПОВНІСТЮ. Хоча я — НІЧОГО не використовував аби мені нараховували відсотки по 4% в місяць!!! Кончене відношення. Кредитку заблокував. Рахунок не активний. Перейшли до MONOBANK. Разом з певною сумою коштів.
9 липня 2023, 1:09
Позитивний залишок на картці був станом ще на 29.06. Мене АБСОЛЮТНО не має колихати ваша гра в наперстки — це дрібне шахрайство — згідно КК України. У мене — є скріни — там чітко — спочатку одне, а потім — інше. Решта — мене не їпе від слова геть. Звернення·1167961904. Гроші - в розмірі нарахованих відсотків ВИМАГАЮ принципово повернути!!! на рахунок. Раніше вимагав списання, а тепер, оскільки я вніс НЕЗАКОННОГО нараховані кошти, Банк має їх мені повернути! З понеділка також оформимо скаргу до НБУ. Подібне було з Форвард банком. Повернули. І ПУМБ поверне. Гривня дорого встала для Банку.
9 липня 2023, 0:45
Вітаємо, Олександре! Ми провели перевірку та дізналися, що 01.07 у Вас було здійснено 2 транзакції: переказ коштів на суму 256,15 грн та оплата комунальних послуг (безготівковий розрахунок) на суму 100,00 грн. Згідно технічних налаштувань карти, по закриттю дня в першу чергу погашаються покупки, тому з переплати у розмірі 256,15 грн спочатку закрилась заборгованість у розмірі 100,00 грн, а різниця 156,15 грн погасила частину переказу. Тому лишилась заборгованість у категорії зняття готівки у розмірі 100,00 грн, на яку зараз йде нарахування відсотків. Для того, щоб припинити нарахування відсотків, спочатку потрібно погасити заборгованість у категорії зняття готівки. Перепрошуємо за дані незручності та сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу співпрацю з Вами у майбутньому. Бажаємо Вам гарного дня!
9 липня 2023, 1:16
Рахунок деактивовано Клієнтом самостійно!
З понеділка буде закрито і інші.
Ну як? Не вплинула ситуація?

Курс валют в ПУМБ

USD 41 41.4

Курс валют в ПУМБ

USD 41 41.4
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Як ПУМБ відсотки за переказ ВЛАСНИХ коштів нараховує!