Найгірший банк з усіх можливих

Evgenii12 5 липня 2023, 2:20
Як і усі інші мешканці нашої країни війна застала несподівано. І що говорити втрата роботи, несплата кредитів неодного мене спіткала.
За час поки я як і вся країна оговтувався банк ввів кредитні канікули на картку і нараховував лише тіло боргу.Але починаючи з дипня чи серпня 2022 року і це припинилося.
Я як твльки знайшов хоч якись підробіток став щомісячно платити по 1500 грн на картку але на думку банку я маю заплатити усю суму що вони нарахували за час так званих їх кредитних канікулів, а сума уже більше 10 тис. гривень.
Вони щодня дзвонять з вимогою заплатити кошти. На мої пояснення що я не можу таку суму заплатити одразу і на прохання перекредитувати чи рефінансувати цю картку щоб і мені іїм було легше одні відмови.
На літо я не маю роботи і платити не маю змоги то вчора приходить пуш сповіщення у додаток з погрозою що буде одностороннє стягнення і два варіанти відповіді
1. Оплатити усю суму боргу 11 тисяч одразу
2.відмова від оплати боргу
Банк навмисно робить усе щоб зафіксувати вашу відмову від оплати боргу щоб потім ви мали негативні наслідки. Доречі під час телефонних дзвінків щоразу підступно так і заговорюють зуби і виманюють щоб зафіксувати відмову від сплати боргу
Це дно із дна
Я наголошую в тисячний раз я не відмовляююсь платити але ПУМБ банк не може рефінансувати кредит як усі інші банки.
Я на момент війни мав 5 діючих кредитів і усі окрім цього успішно рефінансоввні і уже майже виплачені.А ПУМБ неможе ніяк нажертися і не хоче піти на поступки своїм клієнтам при чому що ніхто не просить спрощувати чи ще щось
Потрібно лише розбити суму боргу на щомісячні платежі щоб люди стабільно платили.
Найгірший банк.
Більше ніколи не буду навіть дивитися у їх сторону.
ПУМБ
PUMB 5 липня 2023, 11:36
Вітаємо!

Кредитні канікули підключаються на 3 місяці. Протягом дії кредитних канікул обов’язковий платіж складається з відсотків та щомісячної комісії. При цьому, вони не відміняють щомісячні платежі.Ваші дані передано до відповідного підрозділу банку. Ми детальніше розберемося в ситуації та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 7 липня 2023, 10:17
Вітаємо, Євгенію!

Ми перевірили всі деталі та дізналися, що дзвінки наших фахівців та інформування із нашого застосунку ПУМБ Online відбуваються згідно зі стратегією роботи з клієнтами, у зв’язку з великим терміном простроченої заборгованості. Хочемо зазначити, що під час кредитних канікул відсотки за користування кредитними коштами нараховувалися за умовами Вашого договору та вони не відміняли оплату щомісячних платежів, які складалися з нарахованих відсотків.

У нашому банку ПУМБ реалізована можливість підключення рефінансування по кредитній карті, проте наразі пропозиції на підключення по Вашій анкеті відсутні. Зауважимо, що ми постійно працюємо над впровадженням нових рішень. Якщо для Вас буде сформовано пропозицію, Ви отримаєте її в застосунку ПУМБ-онлайн, слідкуйте за оновленнями. В будь якому разі рекомендуємо оплачувати платежі своєчасно, щоб не накопичувати заборгованість і зменшити в подальшому фінансове навантаження.
Зазначимо, що ми ідемо назустріч клієнтам і виконуємо вимоги НБУ. Клієнтам, які зараз втратили можливість сплачувати за кредитом, не застосовуються штрафні санкції (штрафи, пеня та підвищена відсоткова ставка), тому Ви можете оплатити прострочену суму без зайвих переплат.

Сподіваємо, що дана ситуація не вплине на наші ділові відносини у майбутньому. Бажаємо Вам гарного дня!

5 липня 2023, 5:27
«До війни я вважав Пумб одним із найкращих банків України, але війна показала хто є хто.»

Ну и к чему этот пафос ? Абсолютно все топовые банки поступают точно так же. А про «кредитные каникулы» вообще полная чушь . Во время кредитных каникул насчитывается и тело кредита и ПРОЦЕНТЫ по нему. И это во всех банках.
PUMB
PUMB
7 липня 2023, 10:17
Корисний коментар
Вітаємо, Євгенію!

8 липня 2023, 19:55
Добрый день. Все это очень печально, но почему Вы не можете летом найти работу?

Вы где живете? В маленьком поселке, где нет места работы?
8 липня 2023, 20:39
«Вы где живете? В маленьком поселке, где нет места работы?»

В маленьких поселках сейчас полно работы . У меня родственники живут в маленьком поселке. И сейчас жаркое время на уборку тепличных культур. Так вот родственники не могут найти работников , предлагая 700 грн за рабочую смену за работу в теплице на сборе и погрузке.
Не хватает рабочих рук. Не удивлюсь если они начнут за тысячу гривен в день работников искать
Так что было бы желание у автора отзыва- уже бы давно долги отдал бы
20 липня 2023, 13:07
Автор сюда пришел поплакаться

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Найгірший банк з усіх можливих