Фин мониторинг который длится 9 месяцев

Сергей Фарион 4 липня 2023, 21:55
Добрый вечер)
есть ситуация, у меня на пумбе лежит 3108 долларов, и 5 тысяч гривен)
я попал под финансовый мониторинг, в сентябре месяце
нудно подвердить 860 тысяч, подтвердить я их полностью не могу, соотвественно пумб не снимает ограничение с карты на снятие, так как военное положение:) на что я прекрасно понимаю, мы пробовали через менеджера закрывать счет дважды через НВР
статус этот в одностороннем порядке можно только установить, я не понимаю просто одного
зачем мне мменеджеры отдлений, обещают статус нвр, но его не принимают мне, у меня нет никаких виконавчих проваджень, и нет судов, деньги я не распостронял на тероризм и т. д.
в ту пятницу мне сказали что у меня статус НВР и можно закрыть счет, я пришел в банк написали подписали все что мне дали, в понедельник сказали прийти перевести по ибан на другие счета деньги, я пришел, а сотрудник говорит, а я не говорила что НВР, мы просто пробовали через служебку закрыть… какой ужас.
я 9 месяцев без статуса НВР, отдайте деньги уже, у вас есть правило о закрытие счета в односторонеем порядке, вы не имеете право мои деньги не отдавать мне…
ПУМБ
PUMB 5 липня 2023, 10:17
Вітаємо!

Дякуємо за надану інформацію. Ваші дані передано до відповідного підрозділу банку. Ми детальніше розберемося в ситуації та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 11 липня 2023, 17:52
Добрий вечір, Сергію!

Перепрошуємо за очікування, ми уточнили інформацію по Вашому зверненню.
Видаткові операції за Вашими рахунками були обмежені у зв’язку з необхідністю виконання нами п. 4 част. 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Він передбачає, що кожен банк зобов’язаний здійснювати належну перевірку клієнтів, що включає в себе проведення на постійній основі моніторингу ділових відносин та фінансових операцій клієнтів, що здійснюються у процесі таких відносин.

Також положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою правління НБУ від 19.05.2020 № 65, передбачена необхідність проведення на постійній основі моніторингу ділових відносин та фінансових операцій клієнта, що здійснюються у процесі таких відносин, щодо відповідності таких фінансових операцій наявній у банку інформації про клієнта, його діяльність та ризик (у тому числі, за потреби, про джерело коштів, повʼязаних із фінансовими операціями), включаючи посилені заходи належної перевірки.

(Продовження у наступному коментарі)

SergeyNina
SergeyNina
4 липня 2023, 23:42
Сочувствую, надеюсь помогут. Жаль что через отделение невозможно это исправить
5 липня 2023, 11:17
Спасибо)
отделение не может ничего сделать,дважды только обещают и не выполняют своих слов.
OkeyDoki
OkeyDoki
5 липня 2023, 0:07
Ну так ты не можешь подтвердить источник этих денежных средств. на что ты надееешься,
а сотрудники молодцы. учитывая что такой кейс из банка уходит все равно пытаются как-то обойти.
5 липня 2023, 11:16
Обьясню ,источник дохода ,это одни и те же 3100 доллар
снял и положил на карту 8 раз в течении месяца
снял доллар получил,это по типу р2р, но не совсем) источник дохода подтвердить почти в миллион сложновато) я не внес сразу эти денбги,это накопительная система была за месяц, а то и больше)
11 липня 2023, 17:52
Корисний коментар
Добрий вечір, Сергію!

Перепрошуємо за очікування, ми уточнили інформацію по Вашому зверненню.

(Продовження у наступному коментарі)
11 липня 2023, 17:52
(Продовження)

Відповідно до Додатку 6 до Постанови № 65, під час здійснення ПЗНП, банк обирає вид необхідного до вжиття заходу залежно від виявлених ризиків, притаманних діловим відносинам із клієнтом, що є пропорційним таким ризикам.

Такими заходами, можуть бути:

1) отримання додаткової інформації щодо клієнта шляхом пошуку інформації про нього у відкритих джерелах (наприклад, офіційних джерелах, публічних реєстрах, веб-сайтах авторитетних видань);

2) пошук інформації у відкритих джерелах щодо наявності кримінальних проваджень стосовно клієнта, його представників;

3) встановлення певних обмежень/лімітів на використання клієнтом послуги/продукту.

Таким чином, відповідно до чинного законодавства, наразі нами вживаються посилені заходи належної перевірки та зняття обмежень щодо проведення видаткових операцій за Вашими рахунками може бути можливим після остаточного завершення цього процесу.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Фин мониторинг который длится 9 месяцев