Кредітна історія

marynaDB06 29 червня 2023, 22:13
На початку війни була невелика сума кредиту.Зовсім невелика.Під час війни я з дітьми виїхала за кордон.На початку осені мені зателефонували с банку, казали, щоб я заплатила ЗАБОРГОВАНІСТЬ (трохи більше 1000)Я заплатила.В наступному місяці стали вимогати ще більшу сумиу.В особистому кабінеті вся інформація о фінансових операціях и заборгованості була удалена. На запити кредитної истории и тіла кредиту я получила відмову.Тільки зазначили велику суму боргу, яка збільшується з великої швидкістью.Мій чоловік військовослужбовець, перебував в зоне АТО ще с жовтня 2021 року, і зараз перебуває в зоні бойових дій.Що дня йому телефонують з банку, загрожують.Доведеться подати скаргу до НБУ, як з маленького тіла кредиту виріс великий борг під час війни за кілька місяців.Когда були ще кредитні канікули.
ПУМБ
PUMB 30 червня 2023, 10:27
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього, будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН чи фінансовий номер телефону. Ми розберемося в ситуації та повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком після отриманнч результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 7 липня 2023, 12:38
Вітаємо, Марино! На жаль, ми так і не отримали Ваші анкетні дані. Просимо надіслати їх у приватні повідомлення для проведення перевірки.

30 червня 2023, 9:39
Потребуйте выписку. Хотя, думаю, скорее всего там все правильно. Очень уж большая просрочка у вас получилась , чуть не год — с зимы и до осени . Могло очень прилично «накапать» процентов Но все равно потребуйте подробную выписку. Даже если все правильно насчитали , ну хоть будете знать за что платите
StarFighter27
StarFighter27
30 червня 2023, 12:43
Добрый день. Ваш муж не является заемщиком и поручителем. Пусть посылает звонарей вслед за кораблем.

Вы имеете право потребовать выписку и сверку. + когда Вы оформляли кредит, за Вами должен был закреплен личный сотрудник банка. А звонки от неизвестных лиц которые будут Вас доить посылайте на 3 буквы.

И еще. Где-то была инфа, что это банк бывшей донецкой мафии. Жалко, что Вы с ним связались
30 червня 2023, 17:50
«Где-то была инфа, что это банк бывшей донецкой мафии.»
А вы можете доказать это и аргументировать вплоть до судебного разбирательства ? Или вы это так ляпнули от «авторитетного СМИ » ОБС (Одна Бабка Сказала) ?
30 червня 2023, 13:12
Автор,а какая была «невелика сума кредиту»? Ну что бы представлять хотя бы размеры процентов какие мог насчитать банк
Jokets
Jokets
4 липня 2023, 13:02
Якщо ваш чоловік стільки часу перебуває в активній зоні бойових дій — думаю достатньо виплат повинно було надійти аби перекрити всі борги які тільки могли бути
PUMB
PUMB