Не тримайте особисті кошти у цьому банку «ПУМБ» !!!

Дмитро Синькевич 17 червня 2023, 11:53
Вже скоро буде рік, як банк заморозив мої особисті кошти в розмірі ~ 4650 грн і їх не повертає, на мої пояснення не реагує, при дзвінках на гарячу лінію в ПУМБ відправляють у відділення, а у відділенні нічим допомогти не можуть, та на письмову заяву мною особисто написану та зареєстровану у відділенні банку з вимогою закрити рахунок і залишок коштів перевести на мій рахунок відкритий в іншому банку — не відповідають!
Коротко опишу ситуацію: 24 вересня 2022р, я здійснював продаж своєї криптовалюти зі свого особистого кабінету на біржі Binance через систему p2p торгівлі, де я офіційно зареєстрований. Мені надійло у той день 4 поступлення на загальну суму 59917 грн. Частину грошей я перевів на свої інші картки в інших банках, а залишок в розмірі 4650 грн залишив на рахунку. 25 вересня 2022р мені ПУМБ банк списав 29,31 грн за якусь заборгованість, а вже 26 вересня 2022р після дзвінка на гарячу лінію мені їх повернув з вибаченнями за технічні помилки. 27 вересня 2022р мій рахунок був заморожений і залишок коштів 4650 грн заблокований по сьогоднішній день. Після дзвінка на гарячу лінію — мені повідомили, що потрібно звернутися у відділення банку для вирішення даного питання. У м. Дрогобич — дане питання у відділенні банку вирішити не змогли і направили мене у головне відділення м. Стрий. Витративши загалом день часу — мені так і не вдалося розблокувати кошти. У відділенні у м. Стрий я написав письмову заяву з вимогою закрити рахунок і перевести залишок коштів на мій інший рахунок відкритий в іншому банку. У відповідь на мою заяву прийшов лист, що потрібно звернутися у відділення для закриття рахунку, який у відділенні так і не змогли впродовж цілого дня його закрити. Замкнуте коло! Найду трохи більше часу і подам судовий позов на цей банк, а тим часом було б дуже добре, якби такі установи як ПУМБ банк Мінфін міг перевірити і провести відповідне розслідування щодо діяльності цього банку.
ПУМБ
PUMB 17 червня 2023, 16:06
Вітаємо!

Нам прикро, що стався даний інцидент. Ми бажаємо розібратися у ситуації, що Ви описали, детальніше та уже склали запит на уточнення інформації. Ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок з результатами нашої перевірки.

17 червня 2023, 13:50
Не совсем понимаю автора отзыва. Вы занимались «мутками» по криптовалюте, а потом жалуетесь, что вас за *** взяли.

Махинации и операции по криптовалюте на Украине вне закона. Чего вы на банк щечки дуете? На себя жалуйтесь, что вы, такой «супер умный »,, зная чем рискуете, пытались *** государство, налоговую и банк

Таким как вы не счета надо блокировать, а с ходу садить лет на 5…10
22 червня 2023, 20:24
З вами наразі ніхто не спілкувався і коментарів ваших не запрошував. Тому свою особисту думку тримайте при собі!
22 червня 2023, 21:06
А вы отзыв дали в публичном разделе, который предусматривает комментирование…
SergeyNina
SergeyNina
17 червня 2023, 19:51
При чем здесь суд. Обратившись в отделение клиенту должны были сразу ответить какая причина блокировки — финансовый мониторинг, жалоба другого клиента, необходимость актуализации данных или прочее. Если в отделении не могут помочь и суппорт не может помочь то пусть попросят главный офис что-то делать. И да, глупо закрывать счёт без снятой блокировки. Если счёт блокнул финмониторинг или жалоба на клиента то счёт не закрыть.
22 червня 2023, 20:25
Вот іменно, що фін моніторинг банк питання не вирішує.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Не тримайте особисті кошти у цьому банку «ПУМБ» !!!