Банк не виконує постанову державного виконавця

lydmila84 29 травня 2023, 12:48
Банк не виконує Постанову Державного виконавця про визначення поточного рахунку фізичної особи-боржника у банку для здійснення видаткових операцій.
ПУМБ
29 травня 2023, 15:02
Вітаємо!

Нам прикро, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше та провести внутрішнє розслідування, тому просимо написати нам Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення для перевірки інформації. Про результати розслідування ми неодмінно надамо зворотній зв'язок.

lydmila84
lydmila84
29 травня 2023, 15:08
Відписка як і працівники кул -центру, інемає відповіді коли я отримаю належну мені пенсію.
Arrow186
Arrow186
30 травня 2023, 0:55
Оплати заборгованість і отримаєш доступ
Jokets
Jokets
30 травня 2023, 11:07
Пффф але автор про це забуває) вона пише що банк поганий бо наче щось порушуй та не дає відповіді, хоча сама довела діло по боргу якомусь до виконавчого процесу
25 серпня 2023, 1:51
Банк повинен виконувати закон. Усі провідні банки виконують, а пумбу не треба?
В людини є якась причина чому вона довела до боргу і це ніяк не стосується того що банк повинен виконувати закон
3048-IX від 11.04.2023.
25 серпня 2023, 1:55
Є закон 3048-IX від 11.04.2023 який повинен виконуватись.
mariupol2023
mariupol2023
9 червня 2023, 19:31
Пишите жалобув НБУ, если считаете, что они нарушают законодательство. Вот ссылка https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals
25 серпня 2023, 1:49
Банк ПУМБ і справді не виконує закон 3048-IX від 11.04.2023, всі банки виконують, дозволяють здійснювати видаткові операції з поточного банківського рахунку на суму у розмірі, що протягом одного календарного місяця не перевищує двох мінімальних розмірів заробітної плати.
Але банк Пумб чомусь вирішив дозволити лише зняття готівки в касі банку особисто з паспортом.
Це явне самоуправство банку та не виконання закону. Потрібно звертатись в НБУ, а тоді, якщо не буде результату в міжнародні банки.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк не виконує постанову державного виконавця