Шахрайство або некомпетентність?

AndronPav 29 травня 2023, 11:13
Більше десяти років мав нібито нормальну взаємовигідну співпрацю з цим банком, останні роки навіть іноді його рекламував своїм знайомим. І ось настали дні величезного розчарування. З зарплатного рахунку раптово було списано банком 1500грн, в квитанції сказано що на погашення якихось прострочених відсотків за овердрафтом від 2012 року!(не користуюсь овердрафтом та закрив його ще в 2014! Ніяких претензій та повідомлень від ПУМБ за всі ці роки не було) Дзвоню на гарячу лінії зі впевненістю що зараз все вирішиться, але там мене дивують ще більше! Кажуть так, ми бачимо що у вас окрім зписаних ще більше тисячі боргу висить! На питання звідки цей борг взявся — запропонували звернутися у відділення. Наступного дня у відділенні молодий хлопець співробітник, теж нічого не розуміючи і блимаючи очима, попросив знов зателефонувати тільки вже в інший відділ по заборгованостям. Там мене попросили почекати і передзвонити через два дні. Через ті самі два дні мені знову спочатку довелось пояснювати що трапилось, поки нарешті там побачили що я вже звертався, але виявилось що нічого поки що не з’ясовано, а чекати треба десять днів! Так от за всі ці «пригоди» я вже витратив чимало часу, сил та нервів, а не почув ще жодного хоч приблизно зрозумілого пояснення, що це таке і хто винен??? То ж єдиний висновок поки що котрий я змушений зробити, то це або в них там працюють якійсь шахрайські схеми, або некомпетенті працівники! А ще звісно мабуть доведеться закривати рахунки в цьому банку і шукати щось краще… Бо довіру вже втрачено.
ПУМБ
29 травня 2023, 14:24
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження про нашу співпрацю. Ми бажаємо розібратися в ситуації детальніше і вже передали Ваше звернення в роботу. Після отримання результатів перевірки ми надамо Вам зворотній зв'язок.

29 травня 2023, 12:42
Так, проблема на даний час дійсно вирішена, але тільки після моєї скарги на цьому сайті. А ще хотілося би все ж розуміти, як і чому вона виникла, хто винний.
PUMB
PUMB
29 травня 2023, 14:38
Вітаємо!

Навіть після вирішення Вашої проблеми, ми все одно бажаємо розібратися в ситуації детальніше і вже передали Ваше звернення в роботу. Після отримання результатів перевірки ми надамо Вам зворотній зв’язок.
30 травня 2023, 10:50
Дякую

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Шахрайство або некомпетентність?