Блокування рахунків фін моніторингу

Це жах! Була клієнтом десь 3 роки, поповнювала мобільний, інтернет, купувала речі в інтернеті та переводила кошти з карти на карту, знайомим родичам та собі на карти інших банків, все було ок. Заходжу в свій особистий кабінет в квітні цього року, хочу перевести кошти,і що я бачу, пише недостатньо коштів на рахунку, хоча кошти є і не мала сумма, телефоную на гарячу лінію, кажуть зачекати уточнюють потім кажуть рахунок заблокований фін моніторингом банку, я кажу що мені тепер робити, кажуть пишіть на пошту ПУМБ, пишу туди, кажуть щоб надала джерело походження коштів, одразу надаю, кажуть чекати, чекаю тиждень, тиша, пишу що терміново потрібні кошти на лікування, кажуть недостатньо документів, пишу що ще вам потрібно, які саме документи надати, ніякої конкретики, йду до відділення питаю там, кажуть можете надати довідку про доходи свої родичів, я вибачаюсь, а до чого тут мої родичі до мене, відмовляюся, кажу що робити віддайте гроші терміново, кажуть тоді якщо немає документів чекайте на розірвання ділових стосунків з банком, кажу давайте зараз я напишу заяву що не хочу в такому банку обслуговуватись, кажуть, а ви не можете самі закрити рахунок, вам потрібно чекати щоб фін моніторинг вам закрив рахунок. Телефоную на гарячу лінію, кажуть йдіть до відділення ми не займаємося закриттям рахунків, йду до іншого відділення, кажуть фін моніторинг ще їм не відповів, я кажу так, а що чекати, до чого цей цирк, я клієнт прийшла і хочу закрити свій рахунок так як ви мені як надавач послуг не задовольняє те, кажуть ні в даній ситуації треба чекати на відповіді фін моніторингу, кажу ок, скільки треба чекати, ми не знаємо відповідь, кажу чого так довго, кажуть в них завантаженність велика, а мене хіба це повинно хвилювати? Як велика завантаженність то наймайте нових працівників. Кажу що мені робити, що можете порадити, відповідь чекайте, я кажу що чекати кого? Ми нічого зробити не можемо ваше питання на розгляді чекати 30 днів, а може в більше, я кажу ви розумієте що мені терміново потрібні кошти на лікування, кажуть співчуваємо але нічого зробити не зможемо, чекайте. Пишу кожен день на пошту кажуть чекайте, телефоную кожен день на гарячу лінію кажуть чекайте, приходу в відділення кажуть чекайте, чекайте поки банк прокурте ваші кошти як йому потрібно без вашої згоди, то платіть мені відсоток за користування моїми коштами! Вже місяць я чекаю, зайшла в свій особистий кабінет бачу 99999 якусь дивну суму на балансі, пишу на пошту нуль емоцій, пишу в чат бот там наче з дуба впали, знов пішла в відділення кажуть так добре давайте зараз закриємо рахунок і віддамо вам кошти, пів години сиділи, і тут мені відповідь треба чекати відповіді від фін моніторингу щоб можна було забрати кошти! Питаю скільки ще чекати, відповідь ще місяць, я кажу то я вже місяць чекаю, відповідь ну це фін моніторингу це завжди довго. Тобто якщо ви будете помирати і захочете забрати свої кошти, банк просто наплює на вас і буде крутити вашими коштами стільки скільки йому потрібно! Тому моя порада, обходити цей банк стороною, і всі кошти які зберігаєте негайно забрати, бо наморочать вам голову так що ви після цього банку не захоче ні в якому банку тримати кошти! Я так розумію банк Пумб банкрот і таким чином підтримує себе на плаву. Дуже багато подібних відгуків можна побачити про банк ПУМБ, люди по пів року, рік не можуть кошти забрати! А це незаконно, тому-що згідно НБУ заблоковані кошти можуть бути не більше 7 днів.
ПУМБ
PUMB 22 травня 2023, 21:27
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розглянути дану ситуацію. Для цього, будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону чи ІПН. Ми неодмінно розберемося в ситуації та надамо Вам зворотній зв'язок.

22 травня 2023, 21:32
Жалуйтесь в нбу. Может поможет. У банка тупой финмониторинг из-за давления со стороны нбу. Я сам клиент пумб. Да, для меня банк идеальный вариант если бы не финмониторинг обороты по карте были бы больше, а так и за 16 к в месяц спасибо
23 травня 2023, 0:46
-99999 это обозначение блокировки финансовым мониторингом, и да на этом сайте вам помогут
23 травня 2023, 9:28
Хотите быстро вывести свои деньги? Заходите в «Дию» и покупаете на всю оставшуюся сумму в ПУМБе военные ОВГЗ. Военные ОВГЗ одна из тех немногих вещей которые вы можете купить ДАЖЕ С ЗАБЛОКИРОВАННОГО банком счета. Только не забудьте для вывода средств указать карту другого своего банка, где ваши счета не заблокированны. Вот как раз сейчас можно купить в Дие овгз со сроком погашения 21 июня 2023. Вот и получите свои деньги через месяц, ещё и с прибылью
23 травня 2023, 10:27
Финмониторинг такая штука, которой напрягают ВСЕ банки Украины а не один ПУМБ . Да и они финмониромнгом занимаются не для своего удовольствия, а под давлением налоговой и НБУ . А что касается банка Пумб , то как на мое мнение, это банк номер один по удобству и услугам. Бесплатные переводы , бесплатное обналичивание, бесплатное пополнение, кешбеки за услуги ЖКХ , возможность получать проценты за свободные средства на счету и т. д. А финмониторинг — то такое. В любом банке Украины от него страховки нет
Jokets
Jokets
25 травня 2023, 14:12
Мне вот интересно, а нам автор от куда деньги получал свои если не может подтвердить весь свой оборот документами ?) чем банк плохой тогда?

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Блокування рахунків фін моніторингу