Не працює реєстрація у ПУМБ Online

MykhailoB 21 травня 2023, 22:13
При спробі реєстрації не підтягуються дані з Дії. Потім після помилки в Діі починається циклічна помилка — ввод номер телефону — введення пароля з СМС — помилка. Яка може бути надійність роботи банку — якщо ще до реєстрації у додатку вже 2 помилки?
ПУМБ
22 травня 2023, 12:25
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратися у ситуації детальніше, тому просимо Вас, надіслати нам в особисті повідомлення, Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону аби ми могли провести внутрішню перевірку.

mariupol2023
mariupol2023
22 травня 2023, 16:11
Не советую регистрироваться них от слова совсем. почитайте отзывы на этом сайте. Когда вы выедете за границу, они начнут требоваться явиться лично в отделение и заморозят все деньги. После того, как вы приедете специально для того, чтобы с ними разобаться, будут еще долго морочить мозги и не отдавать деньги. Обходите этот банк стороной
SergeyNina
SergeyNina
22 травня 2023, 21:20
Не рекомендую регистрацию через дию. Лучше через отделение. Во вторых у банка немного тупой финмониторинг. Сразу узнайте какой у вас оборот в месяц и в квартал может быть по карте чтобы потом не получить блок от финмониторинга Третье можно словить блок если выезжаете за границу который можно снять только в отделении.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Не працює реєстрація у ПУМБ Online