Колектори ПУМБ

Got 18 травня 2023, 20:13
Маю заборгованість в цій шаразі, виникла вона після початку війни, коли лишилася роботи, до цього часу — сумлінно сплачувала, питань не було.
З’явилася робота та можливість потроху виплачувати кредит. Тут і пропозиція прощення з банку подоспіла.
За домовленістю сплачувала частинами, сподівалася, що все ж таки закрию це питання.
Але, виявилося, що коли ти робиш хоч якісь внески на карту, тебе по 100 разів на день починають діставати колектори цієї контори. Сказати, що це задовбує — це нічого не сказати.
З усіх колекторів лише дві були в адекватні і нормально спілкувалися, інші — використовують скриті погрози, розмова ведеться хамські.
Остання крапля — дзвінок людині похилого віку та доведення її до лікарні.
Враження, що спеціально це спеціально робилося, щоб відбити будь-яке бажання врегулювати питання з кредитом.
Так ось, більше особисто я сплачувати нічого не буду. Оплата заборгованості буде коли будуть виплачені репарації від п…сії.
Ви свого домоглися
ПУМБ
PUMB 19 травня 2023, 9:12
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження про співпрацю з нами. Ми бажаємо розібратися в ситуації детальніше. Для цього просимо надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону, дату і час дзвінків та номери телефонів, з яких вони були отримані. Це дозволить перевірити якість консультації операторів та надати Вам зворотній зв'язок.

19 травня 2023, 5:28
«"ле, виявилося, що коли ти робиш хоч якісь внески на карту, тебе по 100 разів на день починають діставати колектори цієї контори. Сказати, що це задовбує — це нічого не сказати»

Так это их работа . Долги отдавать вовремя надо , а не тянуть по полтора года
Юлия Бабак
Юлия Бабак
29 травня 2023, 13:47
А вы наверное работники данного банка,в стране война и многие люди элементарно остались без работы. А банки у нас в шоколаде,особенно ПУМБ и его владелец,работаем дяде на карман
5 червня 2023, 13:27
Уже почти полтора года прошло, а вы все «без работы» Извините , но работы сейчас просто тьма, работать некому . А такие как вы ни работать , ни долги отдавать не хотят. Все ноют, что работу найти не могут
19 травня 2023, 5:52
Понравилась фраза «почала потрохи виплачувати». А «потрохи» это когда сумма долга 50 тысяч, минимальный платеж в месяц, соответственно, 2 тысячи, а реально выплачивается 200 гривен в месяц? Сколько ж все-таки маргиналов развелось таких как автор. Им все равно какой предлог, что бы долги не отдавать. Главное — не отдавать
Lana30
Lana30
21 травня 2023, 13:11
А мне понравилось« Шарага». Как в долг брал- бежал вприпрыжку и на все согласен был. Я все понимаю, нет возможности оплачивать, но называть банк «Шарага», как-то не очень.
Zzzzzzz0701
Zzzzzzz0701
19 травня 2023, 6:31
Банк выставляет на продажу факторинговый компании (коллектора) за процент от сумы, а там кто купит. ВАЖНО чтоб работали в рамках закона принятые в 2020 г и 2022март, 2022 июль. Есть компании которые переходят все границы. В таких случаях пишите претензию фак.компанию, жалобо нбу, и заявление в киберполицию в большинстве случаях это заставляет работать их по закону. С превыдущим коментом не соглашусь время сейчас сложное. Для этого и приняли закон в 2022 г который действует до конца военного положения.
SergeyNina
SergeyNina
19 травня 2023, 21:07
Пробуйте узнать не продан ли ваш кредит факторинговой компании. Банку не нужно угрожать клиенту и сотрудники так не ведут так как можно получить штраф или такого сотрудника выгонят. Некоторым компаниям все равно. Они могут даже обрисовать фасад или проходную на вашей работе/автотранспорт компании угрозами в ваш адрес и им ничего не будет. Там только нбу поможет и заявление в полицию
mariupol2023
mariupol2023
22 травня 2023, 17:54
Вообще-то можно написать заявление в банк о том, что вы пострадали из-за военных действий

В ЗУ «Про споживче кредитування» від 15 листопада 2016 року № 1734-VIII Розділ
«Прикінцеві та перехідні положення» внесені зміни Законом України від 01.12.2022р. №
2823-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо
підтримки позичальників, майно яких було знищено або зазнало пошкоджень внаслідок
збройної агресії Російської Федерації проти України»
StarFighter27
StarFighter27
5 червня 2023, 12:12
Банк может выставить на продажу Ваш кредит факторинговой компании, даже за сумму в 500 грн, а там кто купит, тому и тапки. Но главное, чтобы компании работали в рамках закона, принятыми в 2020—2022 годах. Есть коллектора, которые переходят границы. На таких нужно писать жалобы в НБУ, финансовому мониторингу. Штрафы ненадолго охладят их пыл, но лучше чтобы были доказательства: аудиофайл с угрозами, видеосъемка и т. д. Один банк уже оштрафовали

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45