Блокування рахунків .

fred77 15 травня 2023, 9:48
Заблокували рахунки, причину не повідомляють. По телефону всі данні випатили, сказали зайти в відділення, а я за кордоном, тоді кажуть напишить на емаїл, а з якого такого часу електронка стала більш безопасна чим по телефону. Такі проблеми були і з другими банками, але все решалось по телефону і не таким угрюмим оператором. ПУМБ хто з вами ще співпрацює? ви самі відстали в Україні. Перший відсталий банк …
ПУМБ
15 травня 2023, 11:58
Вітаємо!

Після перевірки інформації, було виявленно, що Ваші рахунки заблоковані Службою безпеки задля протидії шахрайських дій на рахунках. Для розблокування рахунків радимо Вам, звернутись на Гарячу лінію банку.

Зателефонувати на Гарячу лінію банку можливо за номерами:
+38 044 290 7 290
+38 096 290 7 290
+38 050 290 7 290
+38 093 290 7 290
Також є можливість зателефонувати через сайт банку за посиланням: https://www.pumb.ua, знизу сторінки є зелена кнопка «Зателефонувати Online»

fred77
fred77
16 травня 2023, 9:20
Для чего заблокировали само моб. приложение ? Если есть необоснованные предположения их надо озвучить , я еще понимаю заблокировать средства , а приложение зачем заблокировали ??? У вас там что совсем с мозгами не дружат ? Сначала украли у меня 400 грн. из-за сбоя в вашей системе теперь без объяснен ия причины блокируете доступ в приложение . Скорее всего это правда что в пумб проблемы и они стараются даже мелочь стырить для оатания своих дыр .
PUMB
PUMB
17 травня 2023, 13:30
Вітаємо! Додаток блокується так само як і рахунки за для безпеки клієнтів аби шахраї не могли скоїти протиправні дії.
mariupol2023
mariupol2023
17 травня 2023, 21:05
Можете написать на почту, я так уже делала примерно 15 раз, каждый раз новая отмазка, но даже когда вы придете в отделение лично, вам продолжат морочить мозги и деньги не отдадут

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45