Неадекватний банк. Блокує рахунки.

malinin007 14 квітня 2023, 14:23
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Бородінська, 16
Пару днів назад виявив, що не можу зайти в ПУМБ онлайн. Знаходжуся за кордоном, подзвонив у підтримку з сайту банку, виявилося, що мої рахунки і онлайн банкінг заблоковано по причині того, що була спроба входу з неавторизованого пристрою. Не маю уяви які причини цього, підозрюю, що можливо очистились якісь кеші і система це так сприйняла. Сказали, що розблокування можливе через відділення.

Я пояснив, що знаходжуся за кордоном, прийти у відділення не можу, мені сказали написати на e-mail info@fuib.com і пояснити ситуацію для розблокування.

Я написав, навіть у форматі офіційного листа на ім'я голови правління, пояснив, сказав, що це я, що готовий пройти ідентифікацію любим каналом зв’язку (відеочат, тощо), а мені у відповідь прийшло питання про причини зарахування на мою дебетову карту 32000 грн у минулому місяці у рамках погашення заборгованості у пільговому періоді моєї кредитки.

Я також направив пояснення і по цьому зарахуванню, хоча я не розумію яким боком тут воно?

Через деякий час прийшло повідомлення, що мені знову треба звернутись у відділення.

Тобто я розумію таким чином мені банк відмовив в обслуговуванні?

Агов, ПУМБе, ви в якому віці і в який час живете? На дворі 21 сторіччя, люди з космосу відеозвязок налагодили і вирішують набагато більш глобальні питання таким чином.

А ви не можете з одним клієнтом зв’язатися у відеочаті і підтвердити особистість в умовах воєнного стану?
Це ви рахуєте нормальна поведінка банку?
Це привід блокувати рахунки?

Це реально неадекватна поведінка банку, дуже низький рівень підтримки, наявність якої взагалі треба поставити під сумнів, вона просто не потрібна. Всі питання у них вирішуються через відділення.
ПУМБ
PUMB 14 квітня 2023, 16:01
Вітаємо!

Нам прикро, що користування нашими послугами залишило у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися у ситуації та після детальної перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 15 квітня 2023, 10:39
Вітаємо, Ігоре!

Перш за все хочемо зазначити, що Банк керується правилами Договору комплексного банківського обслуговування, в якому зазначені умови та порядок надання банком послуг за продуктами банку.

Ваш рахунок та особистий кабінет ПУМБ Online тимчасово заблоковані у зв’язку з необхідністю підтвердження походження коштів за 30.03.2023 року на суму 32000 грн.

Щоб зняти блокування просимо Вас відправити електронний лист з такою інформацією про переказ:
1) ПІБ відправника
2) Контактний номер телефону відправника
3) Суть зарахування коштів

Це можна зробити без відвідування відділення, листом на пошту info@fuib.com

14 квітня 2023, 18:12
«Агов, ПУМБе, ви в якому віці і в який час живете? На дворі 21 сторіччя, люди з космосу відеозвязок»

Вспоминаю одно громкое дело, когда один аферист ходил по банкам и выдавал себя за других людей в банке и снимал все их деньги.. Его таки поймали ПРЯМО В БАНКЕ. И оказалось, что до этого у него уже было ЧЕТЫРНАДЦАТЬ УСПЕШНЫХ попыток, когда он забирал чужие деньги с отделений банков. И вы могли бы быть пятнадцатым или шестнадцатым… или тридцатым
А вы что-то там рассказываете про 21 век и видеосвязь, да по видео связи вас еще вернее «обуют «на деньги. Ведь даже при личном посещении банка мошеннику 14 раз удалось забрать чужие деньги. И заметьте — мошенника таки поймали при личном посещении банка. А теперь представьте, если бы разрешил ПУМБ идентификацию по видеосвязи? Да этот мошенник снял бы все ваши деньги и деньги десятков других клиентов и до сих пор не был бы пойман.

П.С. Кстати, Этот аферист снимал деньги именно тех хозяев счетов, которые как и вы выехали за границу. ТАК ЧТО СКАЖИТЕ СПАСИБО ПУМБ, ЧТО ОН СПАС ВАШИ ДЕНЬГИ!!!

Приехать в Украину, лично посетить банк и восстановить счет — это куда меньшее зло, по сравнению с тем, что вас ограбили бы и оставили бы без копейки денег
15 квітня 2023, 18:12
ПУМБ украл денег намного больше, чем этот мошенник. Как только человек выезжает за границу, ПУМБ сразу блокирует все личные средства. ПУМБ знает 1001 «законный» способ, как украсть у вас ваши деньги.
PUMB

2) Контактний номер телефону відправника
3) Суть зарахування коштів

Це можна зробити без відвідування відділення, листом на пошту info@fuib.com
15 квітня 2023, 20:16
Я вже направляв цю інформацію на вашу пошту у відповідь на цей же запит раніше.
Вказав усі дані, окрім телефону відправника, якого я фізично не знаю. І на даний момент дізнатися немає можливості.
Це привід тримати мій рахунок і надалі заблокованим? Я порушив якісь правила? Так напишіть іх сюди, щоб усі бачили, які конкретно правила, згідно з угодою, були порушені.

І також уточніть, заборгованість за кредитною картою вже рахується погашеною чи анульованою у такому випадку, коли я навіть не можу зайти і подивитися яку суму потрібно внести і номер карти, на яку треба внести?
19 квітня 2023, 4:44
Шановний ПУМБ.
У вас в установі є якісь загальні правила, є якась координація між відділами, є взагалі якась система у вашій роботі? Чи все залежить від людини, яка відповідає на звернення клієнта і як хоче, так і інтерпретує правила? Ви мені тут пишете одне, у «відділі безпеки» кажуть інше, на e-mail відповідають третє (і я не впевнений, що там відповідає одна людина). І виходить замкнене коло із совкової бюрократії у найгіршому її прояві. Я уже дав усі пояснення, про які мене питали, писав і на e-mail, і телефонував до вашого відділу безпеки, і тут пишу.
Що вам ще треба?

Я нещодавно був здивований сервісом моно, коли дитина розлогінилась у додатку моно, щоб зайти треба код із смс, яке не приходило на номер у роумінгу. Я через чат звязався з підтримкою моно, вони кинули посилання на відеочат і спеціаліст банку сказав код для входу у додаток дитини. Це зайняло максимум 3 хвилини, в Україні була 3 година ночі. Це Космос! Ось це — майбутнє України, ось такий сервіс і мінімум бюрократії повинен бути у всьому і всюди!
А ви — це важке бюрократичне минуле, найгірші прояви якого стає краще видно у такий важкий для країни час!
Замість того, щоб пристосовуватися до сьогодення, як це роблять інші банки, допомагати людям вирішити проблеми, які ви ж самі їм і завдаєте, ви тупо перелічуєте тут пункти вашої угоди, якими ви керуєтесь!
Вас самих не лякає ваша оцінка на Мінфіні? Ви найгірший банк в Україні, судячи з відгуків.
Жоден банк не блокує рахунки у такій кількості. У них інший НБУ?
3 травня 2023, 20:18
У меня вообще не было движений по счету, кроме зачисления пенсии на протяжении года и мне заблокировали счет. Приехала во Львов, ходила по отделениям ПУМБа неделю и так мне и не разблокировали. Когда уехала на лечение, перезвонили и сказали придите еще раз для идентификации и возможно мы разблокируем. Просто издеваются над своими вкладчиками.
15 квітня 2023, 17:28
ПУМБ автоматично блокує рахунок, коли людина знаходиться за кордоном. Це робиться в розрахунку на те, що людина не повернеться і не зможе домогтись повернення своїх коштів. Це узаконений грабіж, як в 30-х роках. Треба було читати відгуки про цей банк, перш ніж довіряти йому свої кошти. Рейтинг у банка на Мінфіні самий найнижчий.
15 квітня 2023, 20:18
Друже, я знаю що таке пумб і особистих коштів там не маю. Тільки кредитний ліміт, яким періодично користувався. А зараз вони навіть не хочуть, щоб я його погасив))
Jokets
Jokets
15 квітня 2023, 22:38
А що заважає приїхати в Україну?) за кордоном та на західній частині України війни немає, люди вже давно повертаються назад. Як так розумію що ви напевно і не збираєтесь назад їхати взагалі більше)
3 травня 2023, 20:20
Я приехала во Львов, провела неделю в отделениях, но счета так и не разблокировали, просили подождать. Уехала на лечение и сразу набрали и сказали хотим еще раз вас увидеть для идентификации.
4 травня 2023, 5:25

LadyMariupol, очень уж ваш комментарий на вранье похож. Это по какой причине вы целую неделю ходили в банк , но вам счет так и не разблокировали , хотя вы по нему , якобы, только пенсию получаете?

А то, что вы зарегистрировались, только вчера , ну никак не внушает вам доверия. . Похоже на то, что один и тот же человек просто разными логинами регистрируется, что бы создать , якобы ,«общее» мнение о «беспределе, в ПУМБ
4 травня 2023, 15:52
Здесь уже читала отзывы от многих мариупольцев на эту тему. Скорее всего это вы сотрудник ПУМБа. Искала отзывы по ПУМБу и что делать в интернете и попала на этот сайт, зарегистрировалась. Ходила неделю потому, что сначала написала собственноручно заявление, чтобы разъяснили причину. На след день пошла в другое отделение, подумала, что руководитель первого отделения сумасшедший, кричал вам надо в СБУ, а не к нам … в другом отделении посмотрели в систему и сказали вы написали заявление на получиение информации, ждите ответ. Каждый день ходила и узнавала есть ответ или нет. Ответа неделю не было, банк не сформировал требования, что хочет от меня и в конце концов я написала новое заявление на закрытие счета уже в третьем отделении т.к. в предыдущих двух отказывались принимать. По состоянию на сегодня ни одно заявление не рассмотрено!
4 травня 2023, 17:29
Кстати у меня на карте пенсия не снималась уже полтора года, сумма не маленькая, вот поэтому ПУМБ пользуется деньгами бесплатно, а представьте, сколько они бы заплатили процентов, если бы привлекли деньги через депозит. Сейчас они зарабатывают как минимум 25 процентов годовых на моих деньгах. Вот и все объяснеение этого беспредела

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Неадекватний банк. Блокує рахунки.