Жахлива служба підтримки

Katerynak007 11 квітня 2023, 12:26
Мала прострочену заборгованість в банку, погасила її, звернулась до служби підтримки для того, щоб мені надали довідку що я не маю заборгованості, або ж хоча б завчасно оновили інформації на УБКІ, із запропоновах мною варіантів мені відмовили у всіх. Довідку я можу отримати тільки у відділені за їх умовами, але банку абсолютно плювати, що ось більше року в Україні повномаштабна війна і не в кожної людини є змога витрачати кошти на поїздки до банку, бо о новина, вона може мешкати вже геть в іншому місті чи навіть селі, де віділення і близько не має, бо із-за бойових дій була вимушена кудись переїхати. Попросила до чату підключити супервізора, щоб він допоміг знайти якийсь компроміс у вирішені мого запиту, замість цього оператор просто завершив зі мною діалог. Я зараз вже маю більш-менш стабільне життя і почала виплачувати борги, але з таким відношенням до клієнтів просто не хочеться згадувати про цей банк. Я такого наплювательського ставлення не зустрічала ще в жодному з українських банків. Панове, це дно.
ПУМБ
PUMB 11 квітня 2023, 21:55
Вітаємо!

Довідка передбачає наявність мокрої печаті, у зв'язку з чим вона видається лише у відділенні банку. Ви зможете отримати довідку у будь-якому відділенні ПУМБ після повернення на територію України. На вимогу законодавства, банк щомісяця передає інформацію про стан погашення кредитів до УБКІ. У разі, якщо клієнт допускає протерміновану заборгованість, ці дані фіксуються в УБКІ, так само, як і подальший факт погашення протермінованої заборгованості клієнтом.

Jokets
Jokets
15 квітня 2023, 22:39
В глухому селі як ви пишете ви б на ноги не встали фінансово бо там не має грошей)

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ