Как я пытался оформить ВсеМожу Онлайн

Александр Агафонов 1 березня 2023, 14:48
Пришло мне в viber сообщение от ПУМБа «Оформи карту ВсеМожу Онлайн и получи 95 грн». И этой ночью я решил наконец эту карту оформить.
У меня уже есть ВсеКарта, она идеальна по тарифам. А вот ВсеМожу…
Целых полчаса я мучался с регистрацией ВсеМожу Онлайн. Ничего не вышло.
Выбрал эту карту в меню, выставил желаемый кредитный лимит 1000 грн.
ДИЯ подписывает документ и виснет, итого произошло 6 запросов ПУМБа к моей кредитной истории. Половина отклонены, половина приняты.
Потом в камеру посмотри, покрутись, моргни. То освещения мало, то лицо не распознано. И наконец — анкета. А там заполни все поля: ЕДРПОУ твоей работы (я его не знал никогда, зачем это нужно?) и адрес и рабочий телефон.
Другие банки никогда у меня такую инфу не спрашивали, максимум оформлен ли официально и название работы. И при этом давали кредитный лимит и 10 000 и 50 000.
Так что на этом я прекращаю борьбу за оформление этой горе-карты.
От кредитки ПУМБа откажусь окончательно, теперь уже навсегда…
ПУМБ
PUMB 1 березня 2023, 19:09
Вітаємо, Олександре!

Нам дуже шкода, що процес оформлення кредитної картки «ВсеМОЖУ Online» залишив у Вас негативні враження. Ми працюємо над спрощенням цього процесу та найближчим часом уже покращено його.

У зв'язку з технічними проблемами, ми не змогли відразу отримати необхідні документи від Дії, саме тому потрібно було провести декілька спроб.

Процес відеоверифікації пов'язаний з додатковою безпекою клієнта, при оформленні кредитного продукту. Так як ми звіряємо Вашу фотографією у документах Дії з фотографією при оформленні, необхідно щоб дана фотографія була чіткою та мала гарне освітлення. Як додатковий спосіб ідентифікації, необхідно зробити якусь активну дію, як у Вашому випадку «моргнути», щоб ми могли пересвідчитися, що це не фотографія, а саме клієнт.

Відповідно до регламенту заповнення анкети під час оформлення кредитного продукту, необхідно надати інформацію стосовно місця роботи, вказавши код ЄДРПОУ та робочий телефон компанії.

Александр Агафонов
Александр Агафонов
1 березня 2023, 21:35
Справа в тому, що я не знаю робочий ЄДРПОУ. Але навіть якщо б знав — не повідомляв би його.
Теоретично, знаючи такий код, можна вийти на директора підприємства. Я б не хотів, щоб моєму шефу дзвонили стосовно того, що я хочу собі оформити кредитку.
Та й логіка мені не зрозуміла: в базі видно, що я клієнт з лютого 2021 року, у мене постійно депозити, є активне користування карткою. Невже не можна зробити хоча б «кредит під заставу депозиту»? Якщо у мене депозитів на 6000 грн, а кредитний ліміт мені дати на 1000 грн.
nazarka52
nazarka52
3 березня 2023, 8:49
Гарне освітлення та активні діі це фото на Мальдівах чи в Омані

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Как я пытался оформить ВсеМожу Онлайн