Найгірший банк, з усіх існуючих банків в Україні

NaGallKlient 1 березня 2023, 14:13
Після повномасштабного вторгнення єдиний банк, який проявив себе з якнайгіршого боку — це банк ПУМБ.
Це банк, який працює на руку ворогові, бо тероризує своїх клієнтів, які до війни не мали жодних прострочок, у яких чимало договорів у цьому ж банку закрито достроково.
Це єдиний банк, який не зважаючи на подану заяву, відмовляється реструктуризувати кредитні картки (хоча реструктуризація теж передбачає значну переплату клієнтом, а отже й заробіток для банку).
Це єдиний банк, який пропонує (ні, нав’язує!) рефінансувати ТІЛЬКИ споживчі кредити, АЛЕ шляхом тотальних змін у договорі, прибираючи в новому договорі всі форс-мажорні обставини, тобто умови нового договору ніяк не захищають права клієнта.
Це єдиний банк, який не може зрозуміти, що через російську агресію і повномасштабне вторгнення на територію України, клієнт втратив 65% доходу (при чому це легко ідентифікувати, бо клієнт працює на металургійному підприємстві, яке на сьогодні через війну не працює).
Це єдиний банк, клієнт якого, незважаючи на значне зменшення доходу, ВІДНОВИВ сплату поточних платежів по споживчих кредитах відповідно до договору. Але ж ні, банк ПУМБ зайняв позицію «колекторів» в поганому сенсі цього слова, бо кожного робочого дня ТЕРОРИЗУЄ УСІХ родичів та знайомих, які, до речі, не вказані, як контактна особа, з вимогою погасити ВСЮ існуючу заборгованість.

російське вторгнення вбиває українців фізично, російська агресія зруйнувала матеріальний добробут українців, а банк ПУМБ працює на руку ворогові й добиває українців морально своїм терором.

Це єдиний банк, який продовжує нараховувати відсотки за несвоєчасне погашення, незважаючи на поновлення сплати договірних поточних платежів.

Це єдиний банк, який зараз ВИМАГАЄ через колекторів заплатити ВСЮ суму простроченої заборгованості. Це враховуючи те, що клієнт з ідеальною кредитною історією й до війни не мав жодної прострочки.
У мене є споживчі кредити й картки в інших чотирьох банках («Сенсбанк», «УкрСиббанк», «ТАСКОМБАНК», «А-банк»), де пішли назустріч й рефінансували як кредитні картки, так і з розумінням поставилися до вимушеної прострочки щодо споживчих кредитів: в цих банках мене ніхто не тероризує й не тероризує родичів чи знайомих. Хоча так само після 24.02.2022 р. через значне зниження доходу — була тривала прострочка. Проте в цій ситуації банки пішли на зустріч й весь період розстрочки добавили до кінцевого терміну погашення, тобто термін сплати кредиту збільшився на 9 додаткових місяців.

ПУМБ — це єдиний банк, який ганебно бреше, телефонуючи УСІМ родичам та знайомим, говорячи, що їхній номер вказаний як номер поручителя або контактної особи… Низько й гидко. Така поведінка притаманна тільки російським окупантам, але ніяк не українському банку.

Війна показала «нутрощі» багатьох…
ПУМБ не виявився виключенням.
ПУМБ — ГАНЕБНИЙ банк. Після сплати всіх кредитів, навіть якщо це буде єдиний банк з необхідними пропозиціями — В ЖОДНОМУ РАЗІ ДО банку ПУМБ звертатися не буду, ще й усіх знайомих буду попереджати про «порядність» цього банку.
ПУМБ
2 березня 2023, 17:15
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про нашу роботу. З березня по серпень ми автоматично надавали кредитні канікули з подовженням строку дії кредитного договору всім власникам кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW. Автоматично були підключені кредитні канікули для кредитних карток. Увесь цей час обов’язковий платіж складався з відсотків, щомісячної комісії та зменшеного тіла кредиту. Клієнтам які зараз втратили можливість сплачувати за кредитом, ми не нараховуємо штрафів та не підвищуємо відсотки за непогашену заборгованість. Додатково для таких клієнтів банк готує індивідуальні програми реструктуризації боргу. Будь ласка, підкажіть нам в приватних піводомленнях Ваші контакти, щоб ми могли розібратися з ситуацією та перевірити коректність дзвінків.

NaGallKlient
NaGallKlient
2 березня 2023, 18:34
Не думаю, що Вам прикро, в іншому разі мого відгуку про вас тут не було б. А якщо раптом чудо все ж таки трапилося, то не думаю, що у Кривому Розі так багато клієнтів писали вам (а також відповідний лист в НБУ) офіційну заяву-прохання про реструктуризацію кредитної карти. Думаю, що їх усього двоє: я і моя дружина. До речі раптом що, то спілкуватися з вашими представниками буду виключно або через чат-бот ПУМБ, або через електронну адресу, бо у ваших працівників є унікальна здатність відмовлятися від своїх слів. До речі, SenseBanc і УкрСиббанк реструктуризували нам кредитні картки через особистий кабінет й без особливих зусиль — це я називаю «співпраця й розуміння клієнта», а не погрози колекторськими організаціями, як робить банк ПУМБ. Не бажаю вам гарного дня.
mariupol2023
mariupol2023
21 березня 2023, 16:28
Треба було думати, коли йшли позичати у Ахметова. він відбере у вас все що є.
Марія Овсієнко
Марія Овсієнко
13 квітня 2023, 10:06
Вони тільки і пишуть що ми все розуміємо що війна, не наразрвужмо відсотки, це все на зустріч з людиною яка благаю домовитися з ними та не відмовляється сплачувати вони погрожують колекторами. Жахливий банк.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Найгірший банк, з усіх існуючих банків в Україні