Цей банк безнадійний.

Dmytro1977 1 березня 2023, 12:30
За рік війни цей банк так і не спромігся розробити процедуру для ідентифікації клієнтів на окупованих територіях. Уявіть собі бердянську пенсіонерку, котра оновила ПУМБ-онлайн, не маючи вайберу на фінансовому номері. Тепер людина півроку не має доступу до рахунку, їй нараховують відсотки за прострочений невеликий кредит, котрі вона не може погасити за рахунок пенсії, котра накопичується на рахунку в цьому ж банку. Це непрофесійно, аморально та огидно. Неможливість поновити доступ до застосунку через відео-зв'язок — це просто ганьба.
ПУМБ
1 березня 2023, 19:22
Вітаємо!

Наразі для наших клієнтів з'явилася можливість відновлення паролю у мобільному застосунку ПУМБ Online через відеоверифікацію. Дана функція доступна для користувачів IOS та Андроід версія застосунку Android2.248.0.

Dmytro1977
Dmytro1977
3 березня 2023, 10:08
Ще раз. Для того, щоб увійти до застосунку потрібен фінансовий номер телефону, на який приходить код підтвердження. Якщо він недоступний (уявіть, таке буває, коли українські мобільні оператори заблоковані), то до застосунку ви не зможете увійти. Це Н Е пов’язано з версією Android. Єдине, що може в цьому випадку запропонувати ваша «гаряча лінія» це звернутись в відділення. Дуже актуальна порада для тих, хто з окупації виїхати не може.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ