SergeyVB 20 лютого 2023, 14:14
У своєму ОТП банку, помітив списання за три операції 25000 + 25000 + 13000 грн. За декілька днів до цих списань я отримував ці сумми від відправника ПУМБ банку за продаж товару. Звернувшись до підтримки свого ОТПбанку, мені повідомили, що ПУМБ банк ініціював ПОВЕРНЕННЯ цих сумм, ВІДМІНУ цих операцій. Тож кошти, котрі я отримав за продаж товару — у мене відняли, звязку з покупцем, котрий клієнт ПУМБ банку немає. Він отримав товар — є докази. Але мій ОТП банк сказав, що нічим допомогти не може, що мені слід самостійно звернутись до ПУМБ банку для вирішення цього питання. І ще що ПУМБ банк має таку змогу опцію, відміняти надходження і раз так зробили, значить мали право (і адміністрація ОТП вже нічого тут зробити не може). Це якесь безчинство, або шахрайство зі сторони ПУМБ банку, коли він самостійно без ніяких повідомлень, упереджень бере і відміняє надходження! І що робити, до кого подавати в суд?

zig4free
zig4free
20 лютого 2023, 15:03
Крипта?
20 лютого 2023, 16:05
«до кого подавати в суд?»

До покупця вашого товару…
SergeyNina
SergeyNina
21 лютого 2023, 0:05
Покупатель наверное мошенник. Возможно покупатель сотрудник пумб. Такое сделать так быстро весьма трудно . Ну и для отмены операции нужны доказательства, а не просто взял и отменил и все. Судитесь с покупателем если нет связи с ним.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ПУМБ банк самостійно повертає (відміняє) перекази від своїх клієнтів без ніяких пояснень