Заблокували карту, неможливість скористатися своїми грошима.

Валерій Чорний 28 січня 2023, 23:44
Мене звати Валерій Юхимович. Я користувався послугами банку ПУМБ більше 20 років, у мене є проблема з моєї картою я не можу з неї зняти особисті мої гроші. Особистий кабінет ПУМБ Онлайн ви теж не можете мені допомогти створити. Я знаходжусь на окупованій території України, виїхати не можу. Одного разу пробував попав під обстріл, повернувся слава Богу додому живим. Чому не можна вирішити моє питання дистанційно по відеодзвонку, електронною поштою або іншим способом? У мене є паспорт, картка, ІНН, фінансовий номер. Чому моєму товаришу у другому банку змогли вирішити подібне питання, а в вашому банку це неможливо? Чи ви користуєтесь тим що клієнт не може звернутися до відділення, значить його можна не обслуговувати, про нього забути, а його кошти подалі собі присвоїти.Так буде з усіма іншими людьми які опиняться в подібній ситуації (опиняться на окупованій території України) ви їх не будите вважати своїми громадянами України і не будете платити пенсію на яку усе життя заробляв і живіть як хочете?
ПУМБ
30 січня 2023, 10:02
Вітаємо! Перевірили інформацію. Ваш рахунок та картка не заблоковані. Ви можете користуватися власними коштами.Уточніть, будь ласка, яку операцію Ви намагалися виконати з карткою? Зняття готівки з банкомату? Якщо у Вас немає можливості зайти в ПУМБ Онлайн, ми можемо запропонувати Вам альтернативні майданчики для здійснення оплат – сайт PayHub, або сайт ПУМБ. На жаль, для реєстрації в ПУМБ Онлайн потрібно звернутися на відділення.

natashaGra
natashaGra
29 січня 2023, 13:01
Тут вряд ли чем-то помогут, лучше пишите в НБУ и на страницах банка в соцсетях. Если и так не может то в СМИ. Банк по другому не понимает
Валерій  Чорний
Валерій Чорний
30 січня 2023, 17:19
Я намагався оплатити товар через термінал, видає помилку що операція неможлива. Коли додзвонився до банку перевірили рахунок сказали, щоб скористатися особистими грошима потрібно створювати віртуальну карту у особистому кабінеті ПУМБ Онлайн, який створити неможливо.
PUMB
PUMB
10 лютого 2023, 19:18
Валерій, вітаємо!
Ми перевірили інформацію за Вашим запитом та дізналися наступне.
Термін дії Вашої картки закінчився раніше лютого 2022 року, у зв’язку з чим для Вас була випущена нова картка, яку Ви мали забрати в нашому відділенні.
Разом з початком повномасштабних військових дій всі картки, що зберігалися у відділеннях на непідконтрольній Україні території, були заблоковані з міркувань безпеки. Серед них була Ваша, перевипущена картка.
Щоб користуватися мобільним банкінгом ПУМБ Online, Ви маєте відкрити відповідний договір. Згідно нашим процесам, існуючі клієнти банку можуть це зробити виключно у відділенні, з документами що підтверджують особу. В першу чергу це правило діє задля забезпечення безпеки коштів наших клієнтів.
Нам дуже прикро, але відкрити договір та користуватися мобільним банкінгом, Ви зможете після відвідування нашого відділення, на підконтрольній Україні території.
Крім того, звертаємо Вашу увагу, що з нашої картки неможливо зняти готівку в банкоматах мереж рф та рб, що працюють на окупованих територіях.

Курс валют в ПУМБ

USD 41 41.5

Курс валют в ПУМБ

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Заблокували карту, неможливість скористатися своїми грошима.