Блокування рахунку фінмоніторингом

KaterynaSli 26 січня 2023, 2:41
Відділення за адресою: Харків, пл. Конституції, 21/2
Доброго дня.
Мій рахунок був заблокований 22 січня 2023. Всі необхідні документи та пояснювальну записку віддала у відділенні банку 24 січня.

Прошу вас посприяти розгляду моєї справи якнайшвидше. Через те, що повітряні тривоги в Харкові зараз тривають годинами, хочу вивезти дітей за кордон. Всі квитки на автобус і літаки, готель — вже оплачені і сплановані.

У відділені банку працівники не знають скільки буде тривати розгляд; на гарячій лінії кажуть, що розгляд справ по черзі, а наскільки довга черга знає відділення банку. На листа на вашу почту відповіді так і не отримала.

Сподіваюсь, що отримаю вашу відповідь та допомогу.
ПУМБ
26 січня 2023, 11:24
Вітаємо!

Напишіть будь ласка нам в особисті повідомлення Ваше ПІБ, фінансовий номер телефону та електонну адресу з якої Ви надіслали лист.

nazarka52
nazarka52
26 січня 2023, 9:43
..а відповідь буде-у нас чудовий банк (читайте відгуки)…бла…бла.приходьте після війни
27 січня 2023, 13:32
Вітаємо! Наші відділення та віддаленні канали зв’язку працюють стабільно під час війни. На приклад, детальну інформацію про фінансовий моніторинг та перелік документів наші клієнти можуть переглянути на нашому сайті: https://about.pumb.ua/pohodzennia-koshtiv Також там є можливість відправити заявку на розблокування та прикріпити документи.
zig4free
zig4free
27 січня 2023, 0:01
ПУМБ давно славиться своим финмоном, который считает сумму обязательного финмона «по модулю, достаточно пополнить свой счет на 200тыс и их потом снять, чтобы попасть на финмон с понтом откуда 400тыс грн взялись?
27 січня 2023, 13:29
Прикро, що у Вас склалося таке враження про нашу роботу. Хочемо зазначити, що в нашій роботі ми керуємося Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення «№ 361 — IX від 06.12.2019р.
Відповідно, ми зобов’язані здійснювати належну перевірку клієнтів та забезпечувати моніторинг їх фінансових операцій на предмет відповідності таких фінансових операцій наявній у банку інформації про клієнта, його діяльність та ризик, включаючи в разі необхідності інформацію про джерела коштів, пов’язаних з фінансовою (ими) операцією (ями).
Детальна інформація, перелік документів та форма для їх відправки доступні у відкритому доступі, на сайті: https://about.pumb.ua/pohodzennia-koshtiv
valutafinance
valutafinance
27 січня 2023, 9:30
Вам как заблокировали, одни -99999 по всем счетам?
Сейчас они предложать все ваши деньги отправить на помощь министерству соц.политики, зсу:
Ответ банка Пумба:

Якщо Клієнт НЕ може надати документи, що підтверджують джерела походження коштів на всю суму, яка надійшла на рахунок, то зняти блокування можна, якщо Клієнт планує перевести всю суму з рахунку на:
√ рахунок Збройних Cил України для надання допомоги Збройним Cилам України та спеціальний рахунок, відкритий Національним банком України для надання допомоги Збройним Силам України.
√ поточний рахунок Міністерства соціальної політики України, відкритий в Національному банку України для благодійної допомоги та забезпечення підтримки найуразливіших категорій населення.
√ рахунки банків України для придбання облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації».
KaterynaSli
KaterynaSli
27 січня 2023, 10:51
Отримала дві відповіді: 1. Інформація уточнюється. 2. Розгляд триватиме протягом робочих днів. Робочих днів? А який ще варіант у вас був? Протягом вихідних? Дуже прикро, що ви не можете вказати хоча б приблизні терміни. Всі відповіді - загальні фрази.
27 січня 2023, 13:23
Катерина, вітаємо!
Дякуємо за надану інформацію. Документи прийняті, рахунок вже розблоковано.
SergeyNina
SergeyNina
29 січня 2023, 9:12
Молодцы, вы лучшие реально по опыту с финмониторингом и отношением к клиенту

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Блокування рахунку фінмоніторингом