Под прикрытием финмониторинга присвоили мои деньги себе

Kaba 14 січня 2023, 14:50
Я получал Swift- переводы. За 3 года вышло всего 40тыс USD. За период май — август пришло около 15 тыс USD. После последнего перевода на 2700 USD — еще в середине августа 2022 года. ПУМБ заблокировал мой счет и стали требовать кучу бумаг. На протяжении 2ух месяцев отправлял им кучу справок и квитанций с подтверждением происхождения средств. 8 ноября они мне прислали письмо, что не хотят дальше меня обслуживать. Х** с ними — пусть не обслуживают, но деньги до сих пор не вернули. Говорят через 14 дней присвоим Вам какой-то там статус и закроем счет и деньги отправим на транзитный счет. 2 месяца прошло — ничего. На письма не отвечают, в отделении хлопают глазами и говорят еще не присвоили стату. Очень обидно. Когда фашисты и так все уничтожили, а тут еще наши такое творят.
ПУМБ
PUMB 15 січня 2023, 10:46
Вітаємо!

Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361 — IX від 06.12.2019р. зобов'язує нас здійснювати моніторинг фінансових операцій клієнтів на предмет їх відповідності інформації про клієнта, наявній у банку. Для виконання умов вказаного закону ми зобов'язані запросити документи, що підтверджують походження коштів, а клієнт має надати їх в повному обсязі.

Ми бажаємо допомогти Вам краще розібратися в ситуації, що склалася. Інформація з Вашої заявки дозволяє розпочати роботу над зверненням, про результати якого ми повідомимо Вас у зворотньому зв'язку.

AND5
AND5
15 січня 2023, 19:57
Закон України на який ви посилаєтесь (зобов‘язує) вас здійснювати фінмоніторинг за оперціями що дорівнюють або перевищують значення в 400 тис. грн. чи еквівалент. І аж ніяк вказаний Закон не зобов‘язує вас кошмарити людей за операціями в 50 чи в 150 тис. грн.
Текст Закону є у вільному доступі, будь ласка не тримайте людей за нерозумних, посилаючись на нього.
У більшості випадків ви займаєтесь фінансовим терором, бо закон вам цього не забороняє. Даремно ви так з людьми у такий скрутний для нас усіх час. Малий зиск отримаєте.
youknow
youknow
15 січня 2023, 22:57
«життя стає веселішим», від пумба особисто я, точно такого не очикував. Згоден, що при наявності у банка питань, після отриманні їм купи паперів, довідок — банк як мінімум має повернути кошти клієнту. Навіть якщо вони більше не бажають економічних відносин з клієнтом.
По моєї ситуації: на сьогодні, я кошти так і не отримав (кошти, які мені повернув магазин наступного ж дня при поверненні товару, та які заблокував пумб тогож дня вночі, бажаючи провести «розслідування»). При наявності всіх чекі, заявок на повернення від магазину… Це дно.
zig4free
zig4free
16 січня 2023, 14:39
Во именно читай внимательно!
400тыс грн обязательный финмон.
Выборочный может быть за любое поступление на счет.
PUMB
PUMB
16 січня 2023, 16:12
Вітаємо! Провели роботу по Вашому зверненню. Ви можете звернутися у відділення із заявою на закриття всіх рахунків. Вам буде оформлено розпорядження про відмову й відбудеться закриття.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Под прикрытием финмониторинга присвоили мои деньги себе