2022 рік закінчується, в банк домі не працює 23/7

Три літри 30 грудня 2022, 8:21
Вчора десь о дев’ятій годині вечора відправив банківський переказ з Монобанку до Кредобанку. Одночасно с чим відправив перезаз до ПУМБ.

В Кредобанк гроші прийшли ще вчора. А в ПУМБ очікувано ні, в ПУМБ гроші прийшли лише о 8:18
ПУМБ
30 грудня 2022, 13:11
Вітаємо!

Підкажіть як Ви здійснювали переказ? За номером картки чи на рахунок?

30 грудня 2022, 11:03
А шо удивляться, если в ПУМБ программисты работают за еду???
Danilich
Danilich
30 грудня 2022, 13:17
Та там похоже вообще один чувак пилит прогу на телефоны на подработке, а вдругое время просто выключил веб-версию банкинга, чтоб меньше работы было по поддерживанию
30 грудня 2022, 14:03
Тут з великою вирогідністю справа не в програмістах, а в бухгалтерах. Тому банк працює по-старінке з банківською добою з 8 до 17 годин, а потім все завмирає до наступного ранку.
4 січня 2023, 9:30
Есть З У о переводах до 3-х дней.
либо ДКБО о 2 операционных днях забыл на каких условиях работаешь и что подписывал с банком…
4 січня 2023, 11:53
Это при работающем СЭП 23/7… говорит многое о банке
4 січня 2023, 12:13
Процентів 99% банківських переказів в робочий час займають від півтори до трьох годин. Останній рік частіше півтори. Те що він може йти до трьох я прекрасно знаю, але ж це не означає що всі мають йти саме стільки. Це по-перше.

По-друге незалежно від того що закон дозволяє аж до трьох робочих діб розтягувати час переказу є суто техничне та організаційне виконання цьго — закон не забороняє проводити переказ швидше. Це як максимальна швидкість авто: може бути 180 чи 250 при тому що більшість мість де авто їздить дозволяють лише 50.

НБУ запустив свою 23/7 ще в 2020 році https://bank.gov.ua/ua/news/all/z-03-serpnya-2020-roku-sep-zapratsyuvala-v-rejimi-23−7
Зараз вже 2023, а більшість банків досі не вміють так працювати. І якщо які небудь рвс, полтава-банк чи скайбанк мене цікавлять мало, то від ПУМБ-а як великого і доволі прогресивного банку я очікую більше. І якщо ПУМБ не відповідає моїм очікуванням — маю повне право про це написати. Звічно що і банк, і інші його клієнти також мають повне право написати що «23/7 не на часі» чи ще щось.
4 січня 2023, 12:16
До слова, банк доволі оперативно відповів на мій відгук. Я десь через годину написав їм деталі. Відповіді немає досі.

Даже якоїсь відписки типу «нажаль зараз перекази працюють лише в банківськи години». Нічого. Ніц.
4 січня 2023, 14:17
Есть нормативы я веду к этому. вот если норматив нарушен тогда уже нужно искать…

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / 2022 рік закінчується, в банк домі не працює 23/7