Комісія за зняття депозита

yurikiev 11 листопада 2022, 16:08
Закінчився депозит. Впав на картку, за операції з якою банк декларував нульову комісію. Нуль за все — за поповнення, за перекази та за зняття.
І тепер, щоб забрати свій депозит з банка, з яким я сподіваюсь більше не зв’язуватись, мені потрібно платити 1.5%.
Що ж, будемо працювати з іншим банком.
ПУМБ
PUMB 12 листопада 2022, 10:04
Вітаємо!

З 10 вересня 2022 року банк був змушений ввести комісію за зняття готівки у валюті в касі банку через збільшення вартості обслуговування готівкової валюти.  Водночас, для клієнтів, які стабільно зберігають гроші в ПУМБ діятимуть пільгові умови. Клієнти можуть здійснити без комісії 2 транзакції на календарний місяць в сумі менше ніж 500 000,01 UAH в екв., при умові, що на всіх рахунках для особистих виплат та депозитних рахунків клієнта в одній валюті, за минулий календарний місяць був щоденний позитивний залишок не менше ніж 500 USD / EUR / PLN / GBP. Залишки коштів у різних валютах не додаються, умови пільгового тарифу за кожною валютою виконуються окремо. В іншому випадку стягується комісія 1% при знятті коштів у касі ПУМБ з використанням картки або 1,5% для зняття без використання картки.

Для перевірки комісії просимо надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН.

Lolik1837
Lolik1837
11 листопада 2022, 16:16
А с какой именно карты сняли 1.5%?
11 листопада 2022, 16:25
На ней написано:
world debit
instant

и вьідавалась она под депозит «Юбилейньій» с супер вьісокими 11 %
11 листопада 2022, 16:35
Всекарта
11 листопада 2022, 19:07
І тепер, щоб забрати свій депозит з банка, з яким я сподіваюсь більше не зв’язуватись, мені потрібно платити 1.5%.

Ну так завжди була комісія за зняття готіки за кордоном. До слова вона є майже у всіх непріміальних карт українських банків, а також у більшості неукраїнських банків.

Що ж, будемо працювати з іншим банком.

В іншому банку для непріміальної картки такіж тарифи, а може навіть і більша комісія.
12 листопада 2022, 11:57
Я не за кордоном
я знімаю свій депозит
в якому ще банку беруть відсотки за зняття депозиту?
12 листопада 2022, 14:07
Я не за кордоном

Тоді нащо ти брешеш про 1,5% комісії за зняття?
Що в банкоматах, що в касах ПУМБ-а зняття без комісії.

В банкоматах інших банків зняття також без комісії, в касах інших банків з комісією, але знов таки це у всіх так.

І просто для порівняння: комісію за зняття готівки у касі візьмуть Приват, ОТП, Райфі та А-банку.
12 листопада 2022, 17:46
Тобі квитанцію показати?
12 листопада 2022, 18:09
Квитанцію треба було вставляти у відгук.

Але і зараз не пізно її продемонструвати.
12 листопада 2022, 12:00
Я не за кордоном
я знімаю свій гривневий депозит
в якому ще банку беруть відсотки за зняття депозиту?
12 листопада 2022, 15:40
Приват у меня 1% снял при закрытии депозита. Странно, но в пумб до двух снятий наличных в месяц на сумму от 500 долларов было без комиссии, меньше, да комиссия 1%. Если гривна то два снятия наличных в кассе без комиссии было , третья да вроде комиссия
13 листопада 2022, 2:18
Гривневый депозит без комиссии, где-то вам сделали что-то не так. Или у вас более двух снятий денег через кассу банка в месяц.
Nikahm
Nikahm
12 листопада 2022, 19:43
В тарифах банку пункт 2.1.10.2.4.«у разі зняття коштів, які були зараховані за договором строкового вкладу фізичної особи» «Плата не встановлюється» тарифи на офіційному сайті. У Вас щось пішло не так.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
13 листопада 2022, 8:59
Пумб — да, 2 снятия в месяц через кассу бесплатно, потом бегать доить банкоматы с баулом, благо если еще повезет найти заряженный по 500

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45