Персональний банкінг в ПУМБі - це фейк.

sumar 26 вересня 2022, 11:21
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 28
Зайшов в відділення та оформив Пакет Black Platinum, на перший погляд питань не виникало, вся каша почалась вже після оформлення. Менеджер Віталій виглядав компетентним та розуміючим. Після оформлення він дав свій номер телефона та сказав що в нашому місті тільки ОДИН менегер для клубу Persona, і це НЕ він. Я поїхав в інше відділення до цього окремого менегера, а вона мені на відріз, нічого не знаю, ти замовляв не через мене… Добре, дочекався я фізичних карток, отримав, ну думаю спробую подзвонити на виділені номери 0 800 501 495 чи 590. І що? попадаю на звичайну лінію з поліною :))) Підтримка розводить руками, каже в анкеті мене не відмітили як Персона, зановіс.

Тобто банк буде справно брати абонплату в 500грн. за місяць але таке елементарне як персональний менегер та виділена лінія це за окрему плату чи як? розберіться будьласка і не футбольте мене, або закрийте всі пакети в банку, є інші варіанти на ринку.

Оформлення пакета 02.09.22
Сьогодні вже 26.09.22

Дякую.
ПУМБ
26 вересня 2022, 11:51
Вітаємо! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН або номер телефону, щоб ми могли перевірити інформацію.

26 вересня 2022, 12:03
Написав в приватні, а Вам Заявка #59032 не відображається? вона тут разом з відгуком іде і там всі мої дані заповнено.
26 вересня 2022, 13:09
Дані клієнта надходять із запізненням. Ми уточняємо у колег інформацію по Вашому питанню, після чого відразу надамо Вам відповідь.
natashaGra
natashaGra
26 вересня 2022, 13:04
Та у них в последнее вообще проблемы всюду. То бизнес -клиентов мучают, то с частными лицами не могут наладить
26 вересня 2022, 13:44
Та буду сподіватись що це виникло просто якесь непорозуміння, випадково :)
27 вересня 2022, 9:24
Вітаю! Вас підключать сьогодні протягом дня. Вам має прийти смс-повідомлення, а також має зателефонувати керівник відділення.
27 вересня 2022, 9:29
Це добре, як тільки проблема вирішиться я нажму тут на кнопку що вона вирішене і відпишусь в коментарях. А поки що нічого не змінилось ;)

p.s.
керівник відділення телефонувала, залишила свій номер, до неї притензій нема і не було, вона не є менегером для Persona.
29 вересня 2022, 17:05
Сьогодні 29.09.22 а віз і нині там. Перевірив, здвигу нема. Пішов в відділення закрив Пакет Black Platinum. Чудний банк, нахай щастить з таким підходом до клієнтів.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Персональний банкінг в ПУМБі - це фейк.