ПУМБ ШАХРАЇ

Мария Папа 7 вересня 2022, 12:48
Гроші заблокували вже майже 4 місяця назад!
Протягом 2 місяців вносила на картку сумму 450 тис грн.Перед тим як вносила, дзвонила до кол центру, щоб дізнатися, чи будуть проблеми, якщо є договір позики, людина яка є позикодавцем має задекларований дохід в рази більше ніж 450 тис грн (хрещений мого сина, мій кум), в кол центрі сказали ніяких проблем не буде.Рахунок заблокували без поясненнь, на балансі -99999999999. В відділенні надали перелік документів, які вам підходять, я їх не маю, маю лише договір позики, але він вам не підходить! ПУМБ після блокування вже каже, що договір позики підходив до війскового стану, зараз не підходить, хоча в кол центрі сказали що все ОК! Тепер ви кажете, що ви вивчаєте кожен випадок індивідуально і для кожного випадку різний перелік документік! ОК я з цим ознайомлена.Далі що? Я хочу розірвати з вами відносини, пишу заяву у відділенні та надую реквізити іншого банку щоб розірвали зі мною відносини, та перевели кошти. У відділені сказали, що протягом певного часу, банк розірве зі мною відносини, я буду ризиковим клієнтом, СБУ перевірить походження коштів, причетність до відмивання бла бла бла.Чекаємо на закриття рахунку вже майже місяць і у відділенні сказали, що керівництво не погодило закриття рахунку.ПУМБ ви можете публічно дати відповідь, що якщо документи походження коштів вас не влаштовують ви забираєте кошти тупо собі??
Згідно статті 1075 цивільного кодексу Укнаїни я маю право розірвати з вами відносини, чому мені відмовили?
ПУМБ
7 вересня 2022, 14:02
З 17.03.2022 вступив в силу Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану», згідно якого з 17.03.2022 року діє накопичувальний ліміт на внесення готівки. Ви перевищили цей ліміт, у наслідок чого рахунок заблокувався. З Вами зв'язалися, надали перелік документів на підтвердження походження коштів, які потрібно надіслати нашим спеціалістам на перевірку. Після того, як Ви надасте усі необхідні документи, наші спеціалісти їх перевірять, Ваш рахунок буде розблоковано. Банк не «забирає кошти тупо собі». Вони лежать на Вашому рахунку.

7 вересня 2022, 14:18
Я знаю Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану», з усим цим ознайомлена!!!
«Усіх необхідніх «документів які ви запросили не маю!!!їх немає і не буде, далі що мені робити?
Їх не буде ні зараз ні через рік,? Згідно статті 1075 цивиільного кодексу України пункт 1 хочу закрити рахунок, чому мені відмовили?
7 вересня 2022, 14:31
Я не хочу, щоб кошти лежали у вашому банку, я хочу розірвати відносини
natashaGra
natashaGra
9 вересня 2022, 19:03
Пишите в НБУ или в соцсети, иногда помогает

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ