Не видають готівковий долар з карток, але вільно продають всім бажаючим

Volodymyr Murashkin 5 вересня 2022, 10:07
Три тижні не можу отримати жодного долару зі своєї картки.

Заявки постійно переносять. У касі кажуть «немає підкріплення валютою, знімайте у гривні».

Проходячи чергове відділення банку Пумб зайшов, запитав, чи можу купити 3000 доларів?

Так, відповів касир. А більше можна запитую? І знов ствердна відповідь

Я зрадів, що нарешті долари привезли, дістаю валютну картку — «ось з неї мені видайте долари», кажу

І тут виявилося, щоб зняти гроші з картки, треба вже робити замовлення на колись.

Керівник відділення почав вже добре відому мені пісню про тяжкий військовий стан, відсутність підкріплення валютою.
А продажа готівки то інше і зняття з валютної картки це різні несумісні операції, навіть за наявності доларів у касі вдосталь.

Зателефонував до гарячої лінії банку. Вони відповіли, що на такі питання не впливають, потрібно «домовлятися» з керівником. Керівник зі мною домовлятися не схотів.

Гаряча лінія НБУ сказала писати скаргу.
Написав. #120/127 від 05.09.2022

Гидко.
ПУМБ
5 вересня 2022, 10:44
Через військову агресію Росії проти України, значно ускладнилася логістика поставок готівкової валюти. У той же час різко зріс попит на готівкову валюту. І це спричинило необхідність попереднього замовлення клієнтами валюти.
Також нагадуємо, що Ви можете розрахуватися карткою до рахунку в іноземній валюті в торгівельній мережі, отримати валюту в АТМ за кордоном або зняти кошти в гривневому еквіваленті у разі відсутності іноземної валюти в касі відділення.

5 вересня 2022, 11:08
Ви б хоч щось адекватіше придумали. Готівка на продаж всім бажаючим у будь-якій кількості є, а на обслуговування вже існуючих клієнтів нібито немає
5 вересня 2022, 11:09
Насамперед ми задовольняємо потреби наших клієнтів, які розміщують валютні депозити в нашому банку. Як правило, вони мають персональних менеджерів і в рамках чинних обмежень проблем з отриманням валютної готівки у них немає.
5 вересня 2022, 11:35
Пункт правил будь ласка за яким ті, хто отримують депозити, важливіші за інших, надайте.

Як пояснити наявність доларів у касі на продаж всім бажаючим і невидачею з рахунків існуючих клієнтів?
5 вересня 2022, 12:19
Банк видає готівку не «всім бажаючим», а тим, хто її перший замовив. Якщо у відділенні є наявна валюта, це означає, що її замовив інший клієнт.
5 вересня 2022, 12:57
Тому коли я підійшов до каси та запитав, чи можу купити, мені відповілі «так», але а у тому ж самому відділенні з картки я ті ж самі кошти зняти не зміг, тому що там «інша система постачання та підкріплення».

така сама ситуація у відділеннях № 1 та № 13 у Кривому Розі. Кошти мінімум 3000 які я запитував були готові продати, а зняти з картки зась.

Скарги №120/827/56.4.4.1 та 120/349/02.2 від 05.09.2022, №120/127 від 05.09.2022 у відділенні №11

Проблема масова! Робіть щось
feuerman13121
feuerman13121
7 вересня 2022, 10:08
Подібна ситуація. Дайте приклад скарги до НБУ, реквізити, яким чиноом скаржитися — листом, дзвінком, в інший спосіб…
не досвідчений у бюрократії)))
7 вересня 2022, 10:59
На керівника відділення описуєте проблему — замовив — прийшов — не дали. Отримуєте вхідний номер документу у тому ж відділенні ПУМБ і на сайті НБУ пишете скаргу, прикладаючи документ з відділення
6 вересня 2022, 13:01
4 раз отказ Мало того оказывается кроме наличия карты которую еще надо найти обойдя 5 отделений нужно еще ПАСПОРТ Видите у них такое требования о котором никто не собирался предупреждать
Коллегам по несчастью искренне рекомендую забирать по 40.5 пока терпимый курс и забыть этот банк как страшный сон
6 вересня 2022, 13:53
Вітаємо! Уточніть, будь ласка, Ви замовляли валюту на гарячій лінії чи просто відвідували різні відділення без замовлення?
6 вересня 2022, 14:18
Заказывал через менеджеров 2 отделений
6 вересня 2022, 14:21
Спробуйте, будь ласка, замовити на гарячій лінії. Якщо Ви зробите це сьогодні до 16:30, то, орієнтовно, валюта буде уже у Чт після 15:00.
8 вересня 2022, 16:22
Заказал как Вы посоветовали через гарячую линию пришел после 15 и ничего не дали
sumar
sumar
21 вересня 2022, 15:10
Volodymyr Murashkin

я так розумію Ви отримали гроші? бачу що помітили як вирішено.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Не видають готівковий долар з карток, але вільно продають всім бажаючим