Банк-мошенник , не выдаёт валюту с карты

grey wolf 2 вересня 2022, 16:40
Банк отказался выдать валюту с карты, предварительно заказанную по горячей линии (с номером заявки). Сотрудники нагло врали, что валюты в кассе нет, хотя продавали её людям с улицы. Жулье, стыд позор!
Ах да, ещё один подарок от этого недобанка — снятие валюты с карты с 10.09. -1%.
ПУМБ
2 вересня 2022, 17:26
Вітаємо!

В вашому випадку ми не змогли вчасно доставити валюту в відділення, тому що насамперед ми задовольняємо потреби наших клієнтів, які розміщують валютні депозити в нашому банку. Як правило, вони мають персональних менеджерів і в рамках чинних обмежень проблем з отриманням валютної готівки у них немає.
Ви можете розрахуватися карткою до рахунку в іноземній валюті в торгівельній мережі, отримати валюту в АТМ за кордоном або зняти кошти в гривневому еквіваленті у разі відсутності іноземної валюти в касі відділення.

sumar
sumar
2 вересня 2022, 17:31
Та сама ситуація склалась, і о цікаво, зверніть увагу, представник банку ігнорує те що ми пишемо! А пишемо ми не про відсутність валюти, вона в касі є, її навіть ПРОДАЮТЬ людям з вулиці.
grey wolf
grey wolf
2 вересня 2022, 17:38
А с каких это пор деньги депозитчиков имеют больший вес за деньги остальных людей? Или они по другому пахнут? Зачем вы делите людей на белых и черных? Или у вас в менеджменте среднего звена засиделись куховарки и посудомойщицы, что дают такие идиотские указания? Одним выдавать, другим не выдавать. Очнитесь, пока не поздно!
chebyrek4
chebyrek4
2 вересня 2022, 17:57
Засиделись не то слово.Заместетители председателя правления не менялись больше 10 лет.И это прямой указ одного из них. Одним выдавать другим нет.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк-мошенник , не выдаёт валюту с карты