Зняття готівки

Xim01 25 серпня 2022, 19:42
По-перше, за перевипуск картки з мене потребували 200 грн. Хоча в контракті, який я підписував, немає жодної інформацї про це.
По-друге, мені цікаво, з яких це пір зняття валюти у відділеннях ПУМБУ стало можливе ЛИШЕ для моряків. Інших професій не існує? Та взагалі, чому мене не попередили про ці зміни як клієнта цього унікального банку? Скільки користуюсь послугами ПУМБу, стільки дивуюсь цієї неорганізованісті. Це було останньою краплею!
ПУМБ
26 серпня 2022, 11:08
Вітаємо! Усі тарифи, включно з тарифами за перевипуск карти, знаходяться на нашому сайті: https://www.pumb.ua/card_bank/vsekarta
Валюту Ви можете замовити, зателефонувавши на гарячу лінію.
Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення, Ваш ІПН або фінансовий номер телефону, щоб ми могли перевірити інформацію.

SergeyNina
SergeyNina
26 серпня 2022, 7:41
Иди в другое отделение, не оформляй карту за 200 гривен лучше закажи карту и подожди пять дней получишь именную карту на три года. Или тебе впихивают страховку
Xim01
Xim01
26 серпня 2022, 9:31
Зачем мне бегать по всему городу в поиске карт? И зачем мне нужна именная? Мне срочно нужно было перевыпустить карту, а в отделении сказали: «Либо платите 200 грн и получаете карту, либо ее вам вообще не даём»

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ