ПУМБ Онлайн

Lamo 24 серпня 2022, 16:56
Раніше був банк як банк.
Але ці клоуни зробили що всі операції можна виконувати тільки через мобільний додаток, а на компі можна тільки поточний стан рахунків дивитися.
Клоуни, це максимально не зручний сервіс! Наприклад — я щойно хотів перевести гроші на ЗСУ по IBAN, вказаному в Телеграммі — я з телефона НЕ МОЖУ виділити окремо цей номер в тілі повідомлення, щоб вставити його в реквізити застосунку! І з компа не можу тепер цей перевод зробити.
До того ж коли дивишся історію руху коштів по ранхункам, то вони баланс після кожної операції не показають — спецом щоб не можна було перевірити. Ймовірно втихаря ще якісь кошти списують.
Уроди.
ПУМБ
24 серпня 2022, 17:21
Вітаємо! Якщо у мобільному додатку Ви зайдете в історію операцій і натиснете на якусь із них, то побачите, що баланс після операції відображається під сумою даної операції. Веб-версії залишається можливість переглядати історію платежів та формувати виписку і квитанції. Банк «втихаря» не проводить списання. Ваше звинувачення є безпідставним.
Крім того, якщо скопіювати усе повідомлення, у якому наявний і текст, і IBAN, та спробувати вставити у додатку, то вставиться лише IBAN. Таким чином, додаток є більш зручним у повірнянні з веб-версією, адже вимагає менше зусиль для копіювання номеру рахунку чи картки.

24 серпня 2022, 17:25
Ок, перевірю.
Але виконувати всі операції (як і перевіряти історію) виключно з телефону у будь-якому випадку робить весь сервіс максимально незручним.
24 серпня 2022, 17:52
Якщо Вам зручніше користуватися комп’ютером, то можемо запропонувати альтернативний майданчик для здійснення оплат — сайт PayHub, або сайт ПУМБ.
Весь інший функціонал, що не пов’язаний із платежами, переказами та оплатою послуг, продовжує бути доступним у веб-версії ПУМБ Online.
24 серпня 2022, 18:16
Все інше, «не пов’язаний із платежами, переказами та оплатою послуг»
якраз меньше всього потрібно кліентам банків, бо банки це фінансові установи,
які повинні проводити платежі, перекази та оплату послуг
в зручний для кліентів спосіб

Якщо кліентам доступна робота тільки через смарфони, то чому економісти банку
обслуговують кліентів у відділеннях, працюючи на компьютерах, а не через смартфони.

25 серпня 2022, 10:21
Ви можете робити оплати через комп’ютер на сайті PayHub, або сайті ПУМБ.
25 серпня 2022, 20:24
PUMB

Ми можемо проводити платежі і не через ПУМБ,
якщо ви такі непоступливі та принципові.

Вибір за вами…
Jokets
Jokets
29 серпня 2022, 21:40
Вы решили банк на понт брать?
30 серпня 2022, 7:49
Проводить платежи в Украине умеет не один ПУМБ.

Если банк не идёт на встречу клиентам,
то и клиенты не обязаны идти на встречу банку.

Всё закономерно…
SergeyNina
SergeyNina
24 серпня 2022, 23:08
Уважаемый банк. Верните полноценную веб версию. На компьютере удобней в разы оплачивать все
24 серпня 2022, 23:17
Поддерживаю и плюсую…

Сергей Павлович — примите правильное решение,
пойдите на встречу своим клиентам…
25 серпня 2022, 20:20
Перевір — нічого подібного!
При копіюванні всього повідомлення (а по-іншому з телефона ніяк) у телеграмі у додатку в ІБАН вставляється зовсім не вірне значення.
Так що ви повне лайно зробили.
Лев Меренков
Лев Меренков
29 серпня 2022, 11:12
В мене взагалі у мобільному застосунку тепер немає опції для платежів за реквізитами, лише на картку. Тобто, коли мені треба зробити платіж за реквізитами (а це десь 80% моїх платежів стосовно волонтерської діяльності), мені треба спочатку переказати кошти на мою картку в іншому банку, а вже звідти робити переказ. Зручність використання просто зашкалює!
29 серпня 2022, 15:17
Вітаємо!
В мобільному додатку Ви можете здійснювати платежі за реквізитами, перейдіть на вкладку платежі, а там оберіть «Платіж по IBAN»

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43