ПУМБ залишає без грошів під час ВІЙНИ.

ekstador 19 серпня 2022, 8:07
Сьогодні фін моніторинг ПУМБу заблокував мій рахунок, де всі мої кошти які я відкладав на навчання та на життя.
Суть в тому що останні дні через нестабільну ситуацію в країні я виводив кошти, але потім знову через касу їх повертав, я не знав що робити, краще тримати в банку чи ні. (Думаю багато хто переживає за свої кошти і так само вчинив би)
Я офіційно працював до війни, через війну я втратив роботу, я отримав протягом 6 місяців суму в 36 тисяч гривень, також я отримаю пенсію, яку я відкладав на навчання, сума за 4 роки яку я назбирав складала 80тисяч гривень, також мої рідні мене підтримувати і моя мати яка також офіційно наразі навіть працює надала в моє користування сумму в 40 тисяч, зараз це рівносильно 1 тисячі доларів (що не виглядає захмарною сумою) після початку війни почав активно користуватись ПУМбом, бачив в ньому ідеал (банк без комісій, привітний персонал, допомога при ДРІБНИХ питаннях, навіть не зважаючи на те що в них оноайн сайт банкінгу не працював), я вирішив всі кошти які в мене були на рахунку Альфа Банк які я назбирав за цей весь час внести на рахунок Пумбу (всі знають шо про Альфа банк писали що він міг стати банкрутом) я зняв 90 тисяч які в мене там лежали та вніс на рахунок ПУМБ ОСОБИСТО ЧЕРЕЗ КАСУ, після декількох днів я цю суму зняв я вирішив що краще купити доллар, купив я доллар (але я повір Арестовичу який сказав що гривня буде зміцнюватись і падати до курсу 36) знову той доллар обміняв і вніс на рахунок ПУМБу, після чого в мене вже чомусь на гарячій лінії числився оборот в 240 тисяч, тому що я між СВОЇМИ РАХУНКАМИ ці кошти перекидував задля онлайн покупок та дрібних покупок для життя, через декілька днів я вирішив зняти ці кошти для оплати за навчання на контрактній основі, сума до оплати складала 60 тисяч гривень, я її зняв на касі та пішов оплачувати с Укргазсімбанк, який нажаль в той день не міг відправити мої кошти, зараз неспокійний час і бігати по вулиці і чекати наступного дня з 60тисячами гривень в кармані я не хотів, І Я ЗНОВУ цю суму ОСОБИСТО вніс через касу. Тобто не третя особа мені скинула ці кошти, не тисячи різних номерів карток, а я особисто через касу, і та сама сума. Мені сказали що у вас оборот 300 тисяч і проблем не буде тому що фін моніторинг від 400, мене завірили як в офлайн відділені, так і онлайн, да і в цілому сума не мінялась, було 90 тисяч, залишилось 80, вона не те що збільшилась, вона зменшилась! І сьогодні 18.08 я отримаю повідомлення що мою картку заблоковано через підозрілу активність. на всіх рахунках -999 999 999, я був шокований, користувався банком три місяці, хотів зробити його основним, і така ситуація, здивувало те що коли намагався їм зателефонувати то тобі автовідповідач давав відразу відповідь — вашу картку заблоковано, оператор вам не зможе допомогти, тому сенсу з ним вас зв‘язувати немає, зверніться в віділення і диктують адресу електронної пошти (Я В ШОЦІ, навіть не дають дізнатись деталі щодо блокування, і дійсно вони не дають поспілкуватись з оператором) наразі всю суму на навчання в 80 тисяч яку мені заблокували це все ще в мене є з фінансів, хочу відмітити те що як мені сказали в віділенні то оборот з’явився саме через ці знімання грошів", кошти я особисто вносив через касу, за допомогою свого паспорту. Я мав на меті використовувати ваш банк для депозиту цих коштів, я маю контракт з Універститетом і я сплачую кожен рік по 20тисяч гривень (також можу підтвердити це за запитом). 90% моїх транзакцій на цій карті було здійснено між моїми ж картками, що вже виключає факт спонсорування тероризму і т.д, це мої ж рахунки, і кошти через касу я самостійно вносив, наразі я працюю на будівництві за 10 тисяч гривень, зараз і так дуже важко через війну, і всі мої кошти заморозив банк. також я отримував допомогу в 6 тисяч як людина яка втратила роботу через війну. це були всі мої заощадження, і думав шо я можу їх знімати і ставити на рахунок коли я побажаю, але ваш банк повважав це за порушення правил… я в розпачі. мені потрібно до кінця місяця згідно договору заплатити за навчання…
ПУМБ
19 серпня 2022, 10:56
Вітаємо, Станіслав Вікторович!

Просимо Вас надати письмові пояснення суті проведених операцій та документи, що підтверджують джерела походження коштів, які було зараховано на рахунок протягом останніх трьох місяців. Інформацію можна надіслати на електронну адресу банку info@fuib.com в темі листа вкажіть Ваше ПІБ

19 серпня 2022, 9:42
Напишите заявление на перечисление всех денег
на помощь ВСУ — банк и его финмонитронинг
не смогут отказать в такой просьбе…
19 серпня 2022, 9:45
Это отлично что я все свои деньги которые собирал на учебу должен перечислить на ЗСУ из-за банка. А мне за что жить? Как учиться?
19 серпня 2022, 9:59
Если бы собирали на учёбу то и платили бы за учёбу,
а не занимались спекулятивными операциями
с иностранной валютой — купил валюту, продал валюту и т.д.

Как вариант, откройте кредитную карту в любом укрбанке
и заплатите за своё обучение за счёт кредитных средств.

Если голодаете — обратитесь к волонтёрам за бесплатной
гуманитарной помощью или к маме за продуктами,
и конечно можно до начала занятий поработать за деньги…
19 серпня 2022, 11:33
Парень, по себе не судят. Я работаю сейчас на стройке так как потерял работы из-за войны, я даже выплату из-за этого от государства получил, не неси чушь, иди лучше работай. Зачем мне кредитные деньги если есть честно заработанные со всеми квитанциями. 23 года, а развития на уровне школы.
Aleksei03
Aleksei03
21 серпня 2022, 0:18
Блоканули деньги, а ему советуют на ВСУ отправить! Жесть.
1976ANDREI
1976ANDREI
19 серпня 2022, 22:52
Судя по названию — это Первый Урановый Мемориальный Банк. Им бы уран добывать. Хватит издеваться над клиентами.
23 серпня 2022, 23:30
Я вам надіслав через зворотню форму на сайті всі документи які є в наявності та написав власноруч лист з поясненням ситуації на ім‘я Голови Правління Пумб Черненко та вказав електронну пошту ekstador1@gmail.com, надіюсь що запит розглянуть як наймога швидше, це дійсно останні мої кошти які є в моєму розпорядженні. Якщо проблему вирішуть то відгук зміню на позитивний, також буду інформувати в коментарях як проходить моя справа всіх небайдужих, гарно дякую за відповідь.
equipart
equipart
1 вересня 2022, 0:04
Идите в банк и пишите заявление на разблокировку счета , вы его наверное не писали , так чтобы было зарегестрировано в отделении, они пользуются тем , что народ неграмотный, излагает какие то пояснения, это ваши деньги ,не кредитные, не надо ничего им пояснять и у них умолять , это ваши деньги , вам отдали долг , подарили родственники, карта , для того чтобы через нее отправлять деньги , ваши деньги , куда вы захотите , потом пишите заявление на закрытие счета, (Цивільний кодекс України
Стаття 1075. Розірвання договору банківського рахунка)
они обязаны его закрыть и выплатить вам ваши деньги.
так же рекомендую сходить к врачу , пусть даст направление на обследование, вы много переживали , нервные срывы , вас оставили без средств существования, на всякий случай, оно вам пригодится, для суда и взыскания , дальше напишите этим на info@… , и если не будет быстрого ответа , не ждите , нанимайте адвоката , который через суд вернет вам ваши деньги, и они еще заплатят за услуги адвоката, только так !

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ПУМБ залишає без грошів під час ВІЙНИ.