Шахрайська контора

Kateryna314 10 серпня 2022, 9:43
Мала нещастя оформити кредитну карту в цьому банку, тепер це тупо боргова яма, і їх не цікавить, що людина безробітна, вони всерівно вимагають шалені суми, які, навіть при сплаті, щоразу ростуть! Через війну кредитних канікул, як у решти нормальних банків, тут не було і про них навіть походу не чули! Коли я все ж додзвонилася до оператора, мені повідомили, що я повинна сплатити усі відсотки за кредитні канікули, + якісь страхові платежі, + тіло кредиту і ця сума просто вражає своїми об'ємами, це 50 відсотків самого кредиту. 3-й місяць прошу реструктуризацію боргу, мені тупо відмовляють. Обходьте цей недобанк 10-ю дорогою.
ПУМБ
10 серпня 2022, 10:23
Вітаємо! Наразі у нас діє програма зменшення фінансового навантаження на клієнтів, згідно з якою в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності). Платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом.
Детальну інформацію щодо Вашої заборгованості радимо переглядати в додатку ПУМБ Online.
Також ми рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у більшому розмірі, ніж вони розраховані зараз (сплачувати тіло кредиту).
Оскільки у Вас оформлена страховка, то до суми щомісячного внеску також входить страховий платіж.
У зв'язку із суттєвим погіршенням фінансового стану клієнтів у період війни, банк розробив програми реструктуризації заборгованості. При включенні до такої програми, Ви отримаєте відповідне повідомлення.

10 серпня 2022, 12:25
Ответ банка Пумб по реструктуризации обычно такой —

«У зв’язку із суттєвим погіршенням фінансового стану позичальника у період війни, банк в індивідуальному порядку розглядає можливості реструктуризації заборгованості. Наразі банк готує програму реструктуризації боргу.»

Да этот банк только рассказывает, про какую то программу реструктуризации, которая возможно и есть, судя по всему, только для единичных, не понятно каким образом выбранных клиентов.
На самом деле, банк Пумб, дерет проценты по полной и наплевать, что люди потеряли доходы, что в стране война, что в конце концов, согласно их же договору, текущая ситуация, есть классическая ситуация форс-мажора с 22 февраля 2022 г., причем подтвержденная торгово-промышленной палатой Украины.
В общем, у банка Пумб, уже все хорошо, война в Украине уже закончилась, у всех людей, клиентов банка, появилась хорошо оплачиваемая работа, денег стало немерено, но вот не хотят оплачивать кредиторскую задолженность и все, так что будем их давить до последнего… (((

В итоге, ответ банка Пумб — можете или нет, платите обязательные платеж, а не будете платить, будем натравливать на Вас неадекватных людей…(((
10 серпня 2022, 13:56
Программа прощення боргу дійсно діє. Ми пропонуємо прощення з повним закриттям кредиту/ліміту кредитної карти, за умови погашення суми, яка зазначена у повідомленні клієнту.
Важливою умовою є надання поштової адреси доступної для листування, за якою Ви зможете отримати повідомлення від Банку про прощення боргу. Для цього необхідно заповнити форму на сайті https://www.pumb.ua/forgive-debt або зателефонувати за номером +38 044- 290−84−84
При виконанні зазначених умов, впродовж 14 днів Банк здійснює прощення, після чого Укрпоштою надсилає на вказану клієнтом адресу поштове повідомлення про прощення боргу та закриття кредиту/ліміту кредитної карти.
10 серпня 2022, 14:00
Крім того, як ми уже писали, у нас діє програма зменшення фінансового навантаження на клієнтів. За ініціативи Банку відбулося зменшення обов’язкових щомісячних платіжів всім клієнтам автоматично, навіть за наявності простроченої заборгованості. Платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом. Для зменшення фінансового навантаження ми рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у більшому розмірі ніж вони розраховані зараз.
Законодавством не передбачене призупинення нарахування банком відсотків за користування кредитними коштами.
Якщо Ви не можете сплачувати заборгованість рекомендуємо звернутись до Банку.
12 серпня 2022, 11:20
Сказки все это
Prototype M95
Prototype M95
29 грудня 2022, 18:16
Ви дуже не правдиві офіційний сайт https://about.pumb.ua/support/faq

Чи можливо реструктуризувати заборгованість по моєму кредиту або отримати кредитні канікули?
Для отримання детальної інформації відносно можливості надання «кредитних канікул», реструктуризації заборгованості, а також переліку необхідних документів, звертайтеся, будь ласка, до кредитних менеджерів відділення ПУМБ, в якому обслуговується Ваш кредитний договір або за номером телефону 0 800 50 25 75.

Також Ваш номер не дійсний.

Скільки разів та намагань було прохання на реструктуризацію постійна відповідь:

У зв’язку із суттєвим погіршенням фінансового стану клієнтів у період війни, банк розробив програми реструктуризації заборгованості. При включенні до такої програми, Ви отримаєте відповідне повідомленн
Jokets
Jokets
12 серпня 2022, 9:42
А кто-то заставил вас брать кредит? Вы не можете жить на свои финансы, взяли чужие и деньги, так теперь удивляетесь что их вернуть надо. Это не банк обходить стороной надо, а таких клиентов как вы исключать и обслуживания в дальнейшем им
Lukk
Lukk
1 грудня 2022, 14:04
Единственный банк , который с начала войны, тупо загоняет людей в долговую яму. То что люди потеряли стабильный доход и не могут оплачивать кредит как до войны его не волнует. О реструктуризации говорят что в разработке, а в последнем общении с представителем банка сказали что на карточные кредиты она вообще не предусмотрена, когда другие банки сразу пошли на уступки клиентам понимая положение в стране.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ