Робота оператора ПУМБ 08.08.2022 13:53

TMUkraine 8 серпня 2022, 14:43
З великим здивуванням для себе виявив що банк ПУМБ під час бомбардувань подає інформацію до УБКІ щодо заборгованості, плюндруючи Кредитну історію клієнтів.
Але більшим здивуванням було те, як працівники банку спілкуючись по телефону ображають та переходять на особистості. Наразі була зафіксована та записана розмова 8 серпня 2022 о 13:53. Працівник банку Дмитро образив мене. Після такого спілкування хочу підкреслити. Що будь які питання щодо заборгованості по кредитній картці, з якою ніколи не було проблем до війни і зараз немає, будуть вирішуватись з цього моменту через правове поле згідно чинного Законодавства. Ніяких внесків не буде.
ПУМБ
8 серпня 2022, 15:46
Добрий день! Напишіть, будь ласка, нам у особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН, щоб ми перевірили інформацію. Також уточніть номер телефону, з якого Ви телефонували на гарячу лінію.

PUMB
PUMB
8 серпня 2022, 17:36
Перевірили інформацію. У Вас по кредитній карті виникла прострочена заборгованість. Вона повністю включається в щомісячний обов’язковий платіж. Для зменшення фінансового навантаження в майбутньому, рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вчасно вносити розраховані платежі. Війна не передбачає прощення зобов’язань по кредиту. Якщо Ви не будете робити внески, заборгованість буде тільки зростати. Якщо Ви не можете сплачувати заборгованість, рекомендуємо звернутись до банку.
Щодо Вашої скарги на обслуговування, ми передали інформацію на перевірку нашим спеціалістам. Дякуємо за звернення!
TMUkraine
TMUkraine
8 серпня 2022, 17:42
Ніяка Заборгованість не дає права таким чином розмовляти вашим працівникам. І уважніше читайте договір якщо піднімаєте питання заборгованості. Дані (запис) будуть закріплені та надані юристу в правовому полі на засіданні.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Робота оператора ПУМБ 08.08.2022 13:53