Найгірший банк, який я зустрічав за останній час

Костянтин Р 2 серпня 2022, 17:19
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38
Вирішив обміняти валюту за звернувся до відділення цього банку у Вінниці (по вул Миколи Оводова 38).
У черзі було достатньо багато людей, десь на 30−40 хв очікування. Але я простояв в черзі цілих 2(!!!) години! Серед наявних двох кас працювала лише одна (при тому, що функціональна можливість працювати обом касам була, так як вони почергово то закривались, то відкривались). Обслуговування дуже повільне, касир нікуди не поспішає. Жіночка, яка робла пропалту за реквізитами, витратила на зе практично 20 хвилин, хоча нічого особливого та складного в цій операції немає.
У відділенні було багато молодиків, які робили якісь махінації з купівлею-продажем валюти: закупали валюту, потім знову займали чергу і так по кругу. Тут, звісно, до банку претензій 0, але мене вбив той факт, що касир погоджувалась продавати валюту лише за умови купівлі колекційних монет! Поки я стояв в черзі, то цих монет продали цим молодикам, напевно, штук 40!
Наступний незрозумілий момент — навіщо питати та підтверджувати мій номер телефону при такій операції, як звичайний обмін валют? Збираєте базу потенційних клієнтів та будете мене спамити? Вперше зтикаюсь з подібним, жоден банк ще не вимагав в мене номера телефону.

Моє резюме: обслуговування — повний 0, не дивлячись на концепцію «сучасного» банку. Бажання повертатись немає, а клієнтом даного банку я точно не стану ніколи.
ПУМБ
3 серпня 2022, 10:34
Вітаємо!
Уточніть будь ласка дату та приблизний час відвідування відділення. Ми хочемо розібратися в ситуації.

2 серпня 2022, 18:34
Есть лимит НБУ продажи валюты в сутки в одни руки — вот и спрашивают номер мобильного.

Если спрашивать ФИО, то петровых с ивановыми
в разных комбинациях имен и отчеств
будет выше крыши, а вот с мобильными
номерами не так — у многих он
один-единственный…
И проверить легко — набрали номер
и у клиента должен зазвонил телефон.
2 серпня 2022, 22:29
Я за последний месяц в разных банках сдавал валюту и ни в одном! из них не запросили номер телефона.
2 серпня 2022, 22:49

Лимит НБУ на покупку валюты
физлицами, а не на сдачу…

Ну хоть иногда
читайте новости
на Минфине…
3 серпня 2022, 10:18
Такое ощущение, что вы невнимательно коммент мой читали. Номер телефона требовали при СДАЧЕ валюты, а не покупке и ни в одном банке подобного я не встречал за последнее время и именно это мне не понятно, зачем мой номер? При чем тут «Лимит НБУ на покупку валюты
физлицами, а не на сдачу…» ??
2 серпня 2022, 18:38
Вам хоть достались
коллекционные монеты
или не хватило?!
2 серпня 2022, 22:29
Там на всю Винницу хватит))
3 серпня 2022, 10:47
Дата відвідування відділення — 2 серпня, час — приблизно 13:00

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Найгірший банк, який я зустрічав за останній час