Жахливішого ставленгя до себе ще не бачив

kosylia 19 липня 2022, 23:15
Користувався банком всього кілька місяців, на початку червня перевів зі свого рахунку іншого банку на свій рахунок ПУМБа 7к грн і дізнався, що він заблокований. На запитання чому і як воно пустило кошти на заблокований рахунок у відділенні отримав лише мовчання. Подавав відповідні документи на розблокування тричі і слухав обіцянки, що процедура займає до 3х робочих днів (ахаха ну тааак). Окрім безпомічних співробітників банку, в тому числі, ділився своіми проблемами дзвінками на гарячу лінію банку.Безрезультатно (. І ось, через півтори місяці з початку цієї неймовірної історії зі мною зв’язалась людина з того самого чарівного відділу, який займається розглядом моїх документів, та повідомила мені, що мої документи вже розглянено, все що від мене потрібно, це лише лист на ім'я директора банку, у вільній формі, де я маю вказати свої майбутні цілі на використання рахунку. Я не вірив, що це нарешті відбулось, через годинку відправив його все туди ж, на пошту банку. Але пройшов ще тиждень і ніякої відповіді я так і не отримав, рахунки заблоковані(. В цілому, банк категорично не рекомендую!
ПУМБ
20 липня 2022, 9:24
Вітаємо!

Напишіть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, фінансовий номер телефону, електронну адресу з якої відправляли лист та дату відправки.

Дякуємо.

PUMB
PUMB
20 липня 2022, 11:15
Нікіта Денисович, відповідь на Ваш лист надана сьогодні на електронну адресу з якої він відправлявся, якщо необхідно внести зміни в адресу зверніться в особисті повідомлення.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Жахливішого ставленгя до себе ще не бачив