Розблокування картки

Yurii Kytsenko 20 червня 2022, 14:37
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 96
17.06.2022 року в мене було заблоковано картку ПУМБ. Надав звернення до 4го відділення банку у Львові (вх. № 120/95/02−2) та підтверджуючі документи походження коштів на ім'я начальника віділення. Сказали, що для обігу більше 400000 гривень за весь час воєнного стану необхідні підтверджуючі документи. 20.06.2022року надав в відділення ще одне звернення вже на ім'я Голови Правління банку. Прошу банк оперетивно розглянути звернення та підтвержуючи документи і не затягувати час.
Картка № 5355***2492.

p. s. чесно поставлю гарний відгук, якщо проблему буде оперативно вирішено.
Дякую.
ПУМБ
20 червня 2022, 14:59
Вітаємо! З 17.03.2022 вступив в силу Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану». Згідно нього з 17.03.2022 року діє накопичувальний ліміт на внесення коштів на рахунок. При досягненні 400 000 тис.грн.(екв.) клієнту необхідно надати в банк документи, що підтверджують джерела походження коштів.
Якщо Ви вже надали необхідні документи, блокування з Вашого рахунку зніметься не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від Служби Безпеки України інформації про те, що підозра Банку не підтвердилася.

20 червня 2022, 15:04
Банк 17.06.2022року передав інформацію до СБУ?
Чи Банк затягує час?

Наразі запит до СБУ зроблено?
20 червня 2022, 15:20
Якщо Ви вже надали всі необхідні документи, то запит на СБУ зроблено.
20 червня 2022, 15:28
Підкажіть зазвичай скільки часу Банк чекає відповіді від СБУ. Я розумію, що кожен випадок різний часовий проміжок часу, але зазвичай середній проміжок який. Мені потрібно розуміти коли кошти розблокуються?
20 червня 2022, 16:12
Це потрібно уточнювати в СБУ. Може бути і декілька днів, і декілька тижнів.
21 червня 2022, 15:08
Доброго дня. Нова інформація стосується обслуговування клієнітів на гарячій лініі. 17.06.2022року банк мені заблокував картку 5355280208332492. Того ж дня мною були надані документи походження коштів та написана заява на розблокування. Крім того через відділення банку № 4 (Львів) банку були надані ще дві заявки. З 17.06.2022року банк можна сказати відключів мені можливість доступу до гарячої лініі: відповідає компютерний оператор «Поліна» і після 3−4 хвилин невдалих спроб з'єднання з реальною людиною-оператором просто «сухий» текст, що картка заблокована і зверніться до відділення і обрив з'єднання. Прошу відреагувати представників банку і надати змогу спілкування з реальним оператором для отримання інформації по моїм заявкам (120/99/56.4.4.1 та 120/98/56.4.4.1 від 20.06.2022р). Крім того була ще заявка до банку № 1191257216 від 20.06.2022р. У відділенні № 4 у Львові співробітники не мають доступу до скарг і звернеть: вони тільки надсилають інформацію, але нічого не вирішують і не мають доступу до надання клієнтам інформації. Прошу повідомити мені на якому етапі знаходяться вирішення проблем по заявкам і чому я не маю можливості спілкуватись з реальним оператором? Дякую.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ