400тыс и фин. монит. с 17.03.22 г.

Barsikk 16 червня 2022, 9:55
Добрый день.
Сказали в кассе банка, что с 17.03.22 г. и до окончания ВП в стране суммы прихода свыше 400тыс грн. попадают под фин.мониторинг.
Это даже не в мес., а именно до окончания ВП суммируются все приходы…
А если ВП будет в стране долгие годы???
Получается депозиты тоже попадают под доход???
С такими условиями уже многие забирают свои сбережения, перестают перекидывать деньги на дебетку «Все Карта».
Я свою дебетку спрятал в сундук, становится не интересно сотрудничать с банком, а потом бегать и доказывать, что я не сепар. и нести доки, что это мои сбережения…((
Теперь остаётся только интересное предложение у банка по кредитке. Раньше многие кидали деньги на дебетку, хранили на Свободном депозите и далее погашали кредитку и была хорошая у Вас дорожка переброска средств в др. банки.
Кто не знал вашей постановы могут влететь под фин.монит.((
Кстати в др. банках такого нет, есть мес. ограничения.
ПУМБ
16 червня 2022, 14:27
Вітаємо! З 17.03.2022 року діє накопичувальний ліміт на внесення готівки (сумуються всі дроблені суми) через POS-термінали у касі Банку, термінали самообслуговування та сформовані спеціалістом РБ Заява на переказ готівки на рахунки до 400 000 грн. Цей ліміт дійсно діє до кінця військового стану. Якщо сума внесення дорівнює або перевищує ліміт 400 000 грн, а клієнт не може надати документи, що підтверджують джерела походження коштів, кошти вносяться на рахунок клієнта зі встановленням ліміту на видаткові операції.
Хочемо звернути Вашу увагу, що якщо кошти надходять з депозиту, клієнт має підтвердження джерела походження коштів у вигляді депозитного договору.

Ayron15
Ayron15
13 липня 2022, 4:14
Установити, що неустойка (штраф, пеня) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит, нараховані включно з 24 лютого 2022 року за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) за таким договором, підлягають списанню кредитодавцем";ЗАКОН УКРАЇНИ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану-Документ 2120-IX, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.03.2022

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ