Отвратителльная работа банка. Мошенники

Dasha905 2 червня 2022, 20:36
Заблокировали карту с приличной суммой денег. В отделении банка и оператор на горячей линии дают разную информацию по поводу лимитов пополнения карты. Ввели в заблуждение, сказав что не привысила лимиты, по итогу деньги заблокированы. Хочу снять свои личные деньги заработанные собственным трудом. Не рекомендую этот банк, не компитентные сотрудники, дурят людей.
ПУМБ
PUMB 3 червня 2022, 11:23
Вітаємо!

Згідно закону від 17.03.22 рахунок блокується у разі досягнення та/чи перевищення накопичувального ліміту 400 000 грн при готівковому поповненні рахунку всіма можливими способами.

Окрім того, рахунок може бути тимчасово заблокований у разі, якщо вказана сума ліміту не досягнута, проте банк має підозру, що зараховані кошти є активами, пов'язаними з територизмом або його фінансуванням, чи розповсюдженням зброї масового знищення чи його фінансуванням

Ми отримали від Вас необхідну інформацію та надамо зворотній зв'язок щодо підстав блокування після перевірки даних

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Отвратителльная работа банка. Мошенники