Віддайте пенсію

Таісія Бахметьєва 21 травня 2022, 13:01
Добрий день. Я біженка з Маріуполя. У січні 2022 року закінчився термін дії картки для отримання пенсії. Отримати нову не встигла, перенесла у січні мікроінсульт. Втікали з міста під авіабомби та ракети, без речей. Син виносив на руках, після хвороби ледве ходжу. Далі бігти немає сил, здоров’я та коштів. До банку потрібно їхати через зону бойових дій, за проїзд беруть 250 доларів із особи. На всі звернення до банку з 9 квітня отримувала формальні відповіді без урахування мого здоров’я, віку, що йде війна. Всі відповіді за заученими скриптами. Змогла через сайт Мінфіну достукатися до банку. Почали нормально спілкуватися, дізналися всю інформацію: що потрібно відкрити особистий кабінет із віртуальною картою, про документи та телефон, вони при мені. Пообіцяли допомогти, вирішити проблему. Результат 29 квітня, всю інформацію передаємо нашим фахівцям, вони зв’яжуться з вами. На тиждень пропав мобільний зв’язок. Повторно звернулася до банку. Довго мовчали. Відповідь: зв’язувалися з вами, уточніть актуальність телефонних номерів. Пояснила не було зв’язку, підтвердила телефони і тиша. Чекайте, спеціалісти зв’яжуться. Місяць майже вже чекаю. 4 місяці без пенсії. Візьміть уже плату за мене за відкриття Пумб-онлайн. Я не зможу дістатися 81 року у відділення через 19 блок-постів та ночувати у черзі 4 діб у полі під обстрілами. Якщо на це розраховано, то й скажіть. Чому новий клієнт може пройти відео-верифікацію та віддалено отримати особистий кабінет, а Я клієнт Вашого банку не можу? Люди звертаються до вас за свої мільйони, я за пенсію. Допоможіть віддайте пенсію. Напишу скаргу у НБУ.
ПУМБ
21 травня 2022, 18:02
Вітаємо, Таісія Абрамівна!

Ми щиро співчуваємо, що Вам довелося пройти через всі ці випробування в даний час. В нашому банку не передбачена відеоверифікація нових клієнтів. Щоб знайти оптимальне рішення в вашому випадку, наші спеціалісти неодноразово намагалися додзвонитися за вказаними Вами номерами. Та нажаль відповіді не було, ми зафіксували інформацію з Вами спробують зв'язатися повторно.

21 травня 2022, 16:17
В вашем случае нужно искать помощь от благотворительных общественных организаций.
23 травня 2022, 18:52
Спасибо за совет. В Мариуполе не убило так эти добьют. Получаю только СМС от банка о зачислении пенсии. Вместо своей пенсии вынуждена буду просить помощь с протянутой рукой от общественных организаций? Опять ответили что свяжутся и опять тишина.
23 травня 2022, 19:19
То что вы на связь имеете возможность выйти — это уже хороший прогресс!

Но видно появились силы «умничать»!?? Скорее всего банк из-за окончания срока вам не сможет помочь без личного визита — ты просто затягиваете проблему!

Что нужно вам сделать:

1. зарегистрироваться на новом месте — проще всего сделать через волонтеров от местных общественных организаций.
2. начать получать пенсию через укр-почту, или оформить счет-карту в ближайшем банке уполномоченном выплачивать пенсию.
24 травня 2022, 11:21
Спасибо за подсказку, «умничать» я не хотела, не то имелось ввиду. Теперь как пробраться через зону боевых действий? В Монобанке у внучки была проблема по карте, оператор позвонил по видеосвязи, полминуты и всё решено.
24 травня 2022, 11:50
Мои близкие зависли в области Харькова в зоне боевых… таки не выбраться.
Я финансово им помогаю, будут возможности — выберутся…

Держитесь!
24 травня 2022, 12:29
Получается и мне нужно через бои ехать как будто для ПУМБ интернет не придумали.
24 травня 2022, 12:44
Без физического присутствия — нет возможности вам идентифицировать.

Иначе бы за вас и других через интернет могли бы мимикрировать и получать за вас пенсию и другие выплаты.
24 травня 2022, 12:51
Вот есть хорошая комедия как мошенники…

26 травня 2022, 17:18
Не отказывают и не решают проблему. Только обещания пустые.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43